Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Žinias? iš baseino Vokietijoj ar Šventosios ligoninėj? Suskaičiuok savo rankas,jei aštuonios- skubiai evakuokis.
o pasipiktinimas ir ypač pasibjaurėtina ,,maišelio''akcija internete.Panašus braižas ,kaip ir kalbos televizijoje apie ,,akmeninį snukį''.Apgailėtina,pasibjaurėtina.
ir jo pasekėjus,korikus ir žudikus.
nepilnamečių mergaičių suvedžiotojo ir įtariamo galimai žudiko fanas.
korumpuotus pardavusius Drąsiui suklastotą pažymą.Kodėl jie dar nesėdi?
Neminėkite Dievo vardo bereikalo. Gėda Jums turėtų būti, verčiau pasimelskite už pamišusį protą. Beja, čia visiems kedofilams minintimes Dievo vardą.
Labai teisingai parašyta, pritariu komentatoriui. Kaip pirstu i aki apie sia visa neva "savos tiesos" beieskancia istorija.
Akivaizdu tik tai, kad Kedziai ir ju salininkai susimove :D
pirma reikejo istirti motina ar pardavinejo vaika Usui.Ir uz ka jai Usas mokejo?ji yra ytariamoji pedofilo Uso drauge,meiluze.Usui mirus turtai uzsibaige,tai ka tai reiskia?
ir kai rasai,neskubek ir nesinervuok,nes klaidu daug darai.
esant tokiems teisėjams, tuoj ir Lietuvos nebeliks.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų