Kur yra N. Venckienė, arba kam tai įdomu?

Publikuota 2013.05.31 13:06

LIETUVELEI 2013-06-12 12:45:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
atsiprasau, kad naudojuosi komentavimo langais, bet taip efektyviau platinasi infa...Mielas Drauge, sužinoki, ant kiek Tau yra praplovę smegenis su amerikoniškom brain-washingo technologijomis... galbūt Tu mąstai ne savo protu ir darai net ne tai, ko norėtum ideale...


Kanalas jutube: įgarsinta lietuviškai žinok ir galvok

Rolika s :

/lietuviškai/ Tiesa apie JAV USA: amerikietiškasis ŠOU (pirma dalis iš dviejų)    ATSAKYTI
taigi 2013-06-10 18:18:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nu o tai ko cia suviduriave vis rasinejat,jeigu jums ,,neidomu,, kur ta Venckiene?    ATSAKYTI
kkkkk 2013-06-09 14:02:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kitu vaiku tevai , issiveze savo vaikus i uzsieni ,nera nei nusikalteliai ,nei ieskomi policijos.O Garliavos atvejis kitoks.   ATSAKYTI
Pikasas 2013-06-09 13:03:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Prieš skelbiant tarptautinę paiešką, turi būti suvokiama ko siekiama. Jei bandoma rasti pradingusį asmenį, tai tokių Lietuvos emigrantų yra tūkstančiai, kurių gyvenimo vietos žinomos tik jų artimiausiems giminaičiams. Būtent artimųjų nerimas gali įtakoti pradėti paiešką. Kaip tik tokia praktika buvo taikoma, bandant nustatyti kur randasi asmuo vienoje ar kitoje šalyje, įkurią jis buvo išvykęs ar ruošėsi išvykti. Kartais tokios paieškos baigiasi rezultatyviai, dažniau – ne. Kartais patys saviems prisistato, kartais ateina kraupios žinios apie dingusių asmenų likimą. Seimo narės Neringos Venckienės atveju tokio nerimo artimiesiems nekyla, tad neteko išgirsti, kad jie būtų kreipęsi dėl Neringos ir jos sūnaus paieškos.To labiau, kad dėl tokio nesiviešinimo visiškai nepergyvena Neringos vyras A.Venckus. Advokatas gali jausti fizinį pavojų savo artimiausiems, gerai žino savo teises ir pareigas, tad net neverta abejoti, kad jis savo žiniomis nepasinaudos.

Tad, reikia pripažinti, kad mūsų teisėsauga turi tik vieną pretekstą galimoms paieškoms. Tai noras atlikti tyrimą dėl šešių įtarimų, kurie paminėti gen. prokuroro D.Valiaus iš Seimo tribūnos.

Kaip dabar aiškėja, sunkiausias nusikaltimas – teisėjos N.Venckienės gintis prieš patiriamą perteklinį smurtą jos atžvilgiu. Tad verta paklausti ar tam asmeniui, kuris laužė teisėjai ranką įtarimai pareikšti? Neteko tokio fakto girdėti. O kodėl? Juk teisėjos neliečiamybės statusas tą ankstų 2012m. gegužės 17 d. rytą nebuvo pasibaigęs. Ar buvo pareikšti kaltinimai smurtą prieš mergaitę pademonstravusiam advokatui G.Černiauskui, kuris po to dargi išsityčiojo iš mergaitės vežant ją nežinoma kryptimi. Ką reiškia advokato paaiškinimai, kad jis tokiam smurtui prieš mergaitę kartu su Laima Stankūnaite jau treniravosi “šturmo” Klonio gatvėje išvakarėse, panaudodamas netgi savo berniuką. Ar išsiaiškintos G.Černiausko teisinės pagalbos 100 tūkst. litų užsakymo, gauto iš Kauno rajono savivaldybės skyriaus, peripetijos? Ar tas užsakymas buvo įvykdytas nustatyto konkurso tvarka ir ar jame galėjo dalyvauti grupė savivaldybės etatinių teisininkų? Klausimų galima sudėlioti daugybę ir kol kas į juos atsakymų nėra. Jei panagrinėti antstolės Vaicekauskienės veiksmus šturmo metu, tai vėl būtų krūva klausimų. Bene svarbiausias – kodėl ji nesilaikė Kėdainių teismo nutarties, kurioje prievarta prieš mergaitę nenumatyta? Teismo nutartyje nurodyta paruošimo ir perdavimo tvarka taip pat buvo akivaizdžiai pažeista. Ar dėl tokių įstatymų nevykdymo buvo jai pareikšti įtarimai?

Tiesa, vos nepamiršau svarbiausio. Klaipėdos teisme buvo nustatyta, kad “prievartos prieš mergaitę nebuvo”. Labai keista tokia nutartis, mano supratimu, žeminanti teisėsaugos autoritetą. O gal tas autoritetas kai kuriems pareigūnams visiškai nerūpi? Visuomenei jis negali nerūpėti, nes jos dauguma,mano giliu įsitikinimu, nori gyventi teisinėje valstybėje, kurioje nėra pažeidinėjami įstatymai ir nėra smurtaujama prieš vaikus ar imunitetą turinčius asmenis be rimtos priežasties.

Užsiminiau tik apie vieną įtarimą. Kitų teisinis pagrindimas, mano nuomone, dar menkesnis. Ir ką? Su tokiais įtarimais bus bandoma kreiptis į JAV teisėsaugą? Gal būtent tik to N.Venckienė ir laukia, nes be to negali pradėti politinio prieglobsčio prašymo procedūros. Jei Lietuvoje funkcinių ir kadrinių permainų neįvyks, tai toks kreipimasis gali vis tik būti išsiųstas. Ko tik nepadaro aistringai pasiryžę funkcionieriai. Kai košė visiškai prisvils, kalti greičiausiai susislėps… Kaip jau įprasta…   ATSAKYTI
Audra 2013-06-08 08:42:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Ieskokite Cikagoje pas L. Tautkuviene jos drauge, kuri rinko pinigus del Violetines Prinseses.Tai zmones nepilno proto ,kurie vaidina , kad noretu, sesti i kalejima, geriausiai susipazinti turetu pati N.VENSKIENE su kalejimo taisyklemis.Apsisvarintu Pasaulis nuo tokios Padugnes.   ATSAKYTI
LAURA 2013-06-07 17:20:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
JEI JAU TAIP NEĮDOMU,ATI KODĖL PREZIDENTĖ BUVO AUDRINGAI NUŠVILPTA LEMONTE   ATSAKYTI
lietuve 2013-06-02 22:20:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Gyvenu Lietuvoje ir mes nepalaikome Venckienes!   ATSAKYTI
Olga 2013-06-02 21:57:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Gyvenu Chicagoje ir mes lietuviai palaikome Venskiene.    ATSAKYTI
Užjaučiame LR Generalinį Prokurorą Darių 2013-06-02 12:36:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Užjaučiame LR Generalinį Prokurorą Darių Valį

LR Seimo narė Neringa Venckienė brolio vardu surašė net 200 skundų visoms Lietuvos institucijoms, kad teisiškai išnagrinėtų Kauno pedofilijos bylą.
Deja - visi liko kurti ir akli.

LR Seimas nustatė, kas prokurorai neleistinai aplaidžiai ir nekompetentingai vilkino ir netyrė šios bylos, dėl ko pasidarė nebeįmanoma kompetentingai ją iš išvis ištirti. Net 8 prokurorai buvo nubausti, o gen. prokuroras buvo priverstas atsistatydinti.
.
Galiausiai nutarė fiziškai nutildyti pačią N. Venckienę (signataro Patacko duomenimis -inscenizuoti jos nusišovimą neva supratus kiek blogo padariusi šventajai motinai ir ūsoriui, nužudyti dviejų inscenizuotų autoavarijų metu, nužudyti arešto metu profesionalių žmogžudžių rankomis).

Tačiau Neringa Venckienė surado teisinį variantą, kaip pasiekti, kad Kauno pedofilijos bylą ir visas jai fabrikuojamas bylas IŠNAGRINĖTŲ TIKRAI NEPRIKLAUSOMAS TEISMAS, nepavaldus Gintarui Kryževičiui, kuris viešai ją išvadino ne tik visų teismų, bet ir visos Lietuvos pūliniu.
.
LR Seimo narys Povilas Gilys per Drąsos kelio frakcijos Seime spaudos konferenciją pranešė,kad Neringa Venckienė išvyko į užsienio valstybę, kur pasiprašys politinio prieglobsčio, kad LR Gen. prokuratūra greitu laiku privalės Nepriklausomos valstybės (pvz.,Jungtinės Karalystės, JAV, Suomijos ir pan.) Nepriklausomame teisme įrodyti, kad LR Seimo narė Neringa Venckienė yra padariusi jau aštuonias nusikalstamas veikas (6 pagarsintas Seime: teismo sprendimo perduoti globotinę tariamą nevykdymą, nepaklusimą antstolės žodiniams nurodymams, vaiko psichinį gniuždymą, teismų orumo pažeminimą, būdama su policininko skausmingai užlaužta viena ranka, kita ranka primušusi policininką –Europos sambo vicečempioną, šventajai motinai sukėlusi nežymų sveikatos sutrikdymą, bei kitus nusikaltimus, paskelbtus viešoje erdvėje, tai yra - pedofilijos išgalvojimą, brolio sukurstymą nužudyti teisėją Furmanavičių, Naruševičienę ir kt.).
.
Tam neužteks 12 sekundžių filmuko bei to, kad to jo prašė draugas -Lietuvos Aukščiausiojo teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius, nes Lietuva per ilgai užsižaidusi su ta Neringa Venckiene, kuri yra ne tik teismų,bet ir visos Lietuvos valstybės pūlinys.
.
Aukščiausiojo rango Lietuvos pedofilų ambicijos tada neleido jiems palikti ramybėje net vienos aukos - Garliavos mergaitės.
.
Gal būt bijojo, kad tai paskatins visus Lietuvos tėvus sekti Drąsiaus Kedžio pavyzdžiu ir drąsiai kovoti su pedofilais.
.
Šmikiai pedikai nesusitvarkė su Neringa Venckiene per dvi planines avarijas.
.
Todėl dabar kelio atgal nebėra..
Todėl užjaučiame LR Generalinį Prokurorą Darių Valį
   ATSAKYTI
danguole 2013-06-02 10:16:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kas nuzude Usa?gal kas zinot ?   ATSAKYTI
SIGITAS 2013-06-02 16:45:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
as zinau bet nesakysiu vot   ATSAKYTI
pedofilas 2013-05-31 20:58:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Būtų nekalta- nesislapstytų. Matyt, gerai prisidirbo.... :)   ATSAKYTI
sandra 2013-05-29 07:44:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ne "nuoga tiesa" o nuogi prokuroru uzpakaliai liko kai Neringa dingo?????Nebeturi su kuom jie dabar tuos savo nuogus uzpakalius pridengti.    ATSAKYTI
sandra 2013-05-29 07:40:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
jo....Lietuva ir Pasaulis parode jog N.Venckiene jiems yra brangi todel apie ja niekam informacijos neteikia jog su Neringa nebutu susidorota kaip su broliu. Lietuvoje ledai pradeda judeti i tiesos puse...Atnaujinta Pociuno nuzudymo tyrima...pradetas VSD tyrima...gal?????tikri nusikalteliai bus isaiskinti kurie 23m. dare nusikaltimus LR vardu???   ATSAKYTI
Bomzas 2013-05-28 17:37:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kaip as suprantu, jinai (Neringa) niekur nesislapsto, nes i diena bent penkis kartus matau einancia parukyti is Swedbank esancio Kaune Maironio gatveje i salia esanti broma.

Prokurorai su seimune zaidzia slepynes. Leidzia jai pasislepti, o jau po to, suskaiciave iki 30 dienu, eis ieskoti. Tikri nacionaliniai ypatumai.

   ATSAKYTI
E Preslio pomirtinės naujos dainos 2013-05-28 13:52:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Elvio Preslio pomirtinės naujos dainos

Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio pomirtines dainas su jo 100 proc. tikru balsu, kurio neatskiria jokie ekspertai, o kiti kuria "tikrus pokalbių įrašus", "tikrus SMS", "tikrus elektroninius laiškus".
.
Pagal šiomis technologijomis sukurtus SMS ir emailus jau teisiama Eglė Kusaitė.
.
Laikykitės visi, kurie išdrįsta valdžią pakritikuoti už milijonines vagystes
   ATSAKYTI
Elvio Preslio pomirtinės naujos dainos 2013-05-28 13:50:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio pomirtines dainas su jo 100 proc. tikru balsu, kurio neatskiria jokie ekspertai, o kiti kuria "tikrus pokalbių įrašus", "tikrus SMS", "tikrus elektroninius laiškus".
.
Pagal šiomis technologijomis sukurtus SMS ir emailus jau teisiama Eglė Kusaitė.
.
Laikykitės visi, kurie išdrįsta valdžią pakritikuoti už milijonines vagystes
   ATSAKYTI
ot laikai atėjo 2013-05-28 10:44:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Bet kokį propagandinį straipsnį ar komentarą iškart atpažįsti. Nebesiseka scenaristui. Gal karaliavimo era baigiasi. Laikykis, Neringa   ATSAKYTI
uv bobutė 2013-05-28 09:55:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gal Venckienės ieško Šimašius? Ūsą tai jis surado ir palydėjo?   ATSAKYTI
Dr. Venckus 2013-05-28 07:53:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
To: Dvasine ubage PYdr. - asste Ramanauskai - tu esi pedofilu klano puosmena, kuriam vainika reiktu ant geros vietos uzdeti, o vietoj zvakutes uzdegti tavo sysala. Vardant tu, uz kuriuos tu myli. Pedofilai tavo zvakute uzpus su burna ir nepajusi kaip tavo didingas aukuras uzgesta. Jei tau autoriaus mintys nesusiveda su logika paziurek i veidrodi, kuriame tavo sysalas bus tinkamas tik pedofilu klano atmatoms, tokioms kaip tu!   ATSAKYTI
Man tai atrodo, kad Lietuvos 2013-05-27 21:43:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
teisėsauga tokia išsigandusi dėl to, kad pametė triusikus ir liko plikarūrė.    ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų