Teatrinis judėjimas „No theatre“ kviečia į naujojo sezono pradžią. Naująjį sezoną kviečiame pasitikti su koncertu-spektakliu „No concert“.

„No Concert“ – tai kelias, kuriuo pasuko jauni teatro ir muzikos kūrėjai, susibūrę į judėjimą „No Theatre“. Kaip lyno akrobatai, balansuojantys tarp dviejų pasaulių, taip ir „No Concert“ kūrėjai laviruoja tarp muzikos ir teatro, atskleisdami neįprastą muzikalų scenos vyksmą, balansuojantį ant humoro ir absurdo ribos.

„No Concert“ tinka ir tiems, kurių skrandis puikiai virškina teatrą, ir tiems, kurie teatro nemėgsta. Teatrališkai gedulingas, rytietiškai vakarietiškas, improvizuotas pasirodymas įtraukia publiką priversdamas kiekvieną žiūrovą sugalvoti savo spektaklio versiją - nes spektaklio suvokimo variacijų yra tiek pat, kiek ir žiūrovų.

„No Theatre“ – tai jauni teatro ir muzikos kūrėjai, kurie ne tik ieško teritorijos, bendros šioms dviem meno rūšims, bet ir vadovaujasi kredo: „Jei Mahometas neina pas kalną, tai kalnas ateis pas Mahometą“. Kitaip tariant, devyni „No Theatre“ kūrėjai nelaukia, kol žiūrovai ateis į teatrą, bet nešioja teatrą ten, kur galima rasti žiūrovą: į turgų, į troleibusus, gatves, plentus ir prekybos centrus. Tad sutikę gatvėje keistos išvaizdos baltais veidais ir juodais drabužiais jaunuolius - drąsiai paspauskite jiems ranką. Nes jie – naujųjų laikų teatro misionieriai.

REKLAMA

Spektaklis-koncertas vyks: Menų spaustuvėje. Juodojoje salėje.

Po koncerto spektaklio, 21:30 val. žiūrovai kviečiami apsilankyti buvusiame duonos fabrike (Saltoniškių g. 7, netoli Prekybos centro „Panorama“), kur vyks teatrinio judėjimo „No theatre“ klubas. Tema: teatro manifestai: siurrealizmas.


Rašyti komentarą...
m
mtp
2010-08-31 12:10:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vis niekaip pas juos nenueinu pažiūrėt.
Atsakyti
0

g
guzikas
2010-08-31 14:44:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai pats metas keisti situacija :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų