Jaunimas dažnai turi ką pasakyti, tačiau jie retai išklausomi. Jaunimas yra visuomenės variklis, skatinantis ją progresuoti, tobulėti, neužsisklęsti užburtame rate ir judėti į priekį. Be jaunimo nebūtų kartų konflikto, kuriame gimsta kompromisiniai sprendimai, lūžta stereotipai, plečiasi visuomenės akiratis ir tolerancija.

„Havana Social Club“, siekdamas suburti įvairias visuomenės ir subkultūrų grupes, kurios bendrautų, linksmintųsi ir kurtų, duoda „žemą startą“ renginių ciklui „Jaunimo gretos“. Šių vakarėlių metu klubo svečiams gros jauni, talentingi, perspektyvūs ir pripažinimo siekiantys diskžokėjai, muzikantai, grupės. Kas žino – gal tose gretose šmėžuoja ateities Lietuvos kultūros šviesuliai, savo epochą aplenkę , bet dar neįvertinti genijai, muzikos mesijai? Jaunimui suteikiama proga viešai „smūgiuoti iš peties“ ir prisistatyti plačiajai auditorijai.

„Jaunimo gretos“ renginys įvyks jau šį penktadienį, spalio 17 d., 22 val. Gyvai koncertuos „Bekešo vilkai“ ir „Ele7“, plokštelėmis ir diskais žongliruos dj`ai Vainius, Martin Virgin, St. Stereo (Leave Late), Aout6 (Leave Late), Canada Munchen (Business2000), Ruksejis (Business2000), Luis Meets Giorgio (Business2000), o taip pat ir „amžinojo jaunimo“ duetas – Rimas Šapauskas ir Arnoldas Lukošius (Foje).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų