Sekmadienį, kovo 6 dieną, 19.00 val. TV3 eteryje – speciali tiesioginio eterio „Savaitės komentarų“ laida, kurioje bus diskutuojama apie suplanuotą valdžios akciją prieš televiziją siekiant atimti transliavimo licenciją.

TV3 pavyko gauti įrodymus, kad Generalinėje prokuratūroje aukščiausiu lygiu buvo parengtas puolimo prieš televiziją planas, todėl televizija kviečia tiesioginei diskusijai žmones, kurie žino ir žiniasklaidos, ir politikos virtuvę bei gali įvertinti, kodėl praėjus 20 metų po žodžio laisvės atgavimo valdžios institucijos vietoje demokratinėms valstybėms būdingo valdžios ir žiniasklaidos dialogo imasi uždarinėti žiniasklaidos priemones.

Kadangi prokuratūros puolimo pretekstas tapo Kristupo Krivicko vedama laida „Akistata“, žiūrovai telefonų skambučiais galės pareikšti savo nuomonę apie ją. TV3 administracija mano, kad ši nuomonė bus svarbi visų publicistinių laidų kūrėjams.

„Mūsų televizija yra atvira visoms nuomonėms ir nebijo diskutuoti bei spręsti problemas, todėl nutarė surengti specialią laidą. Mums yra svarbios žiūrovų ir ekspertų viešai išsakomos mintys, tačiau mes tikrai nepasiduosime šiurkštiems telefonu perduodamiems grasinimams nerodyti vienos ar kitos laidos“, – sako TV3 žinių vyriausiasis redaktorius Sigitas Babilius.

REKLAMA

TV3 televizija neabejoja dėl savo žurnalistų nepriklausomumo ir laisvo mąstymo, tačiau, siekdama išvengti interpretacijų dėl laidos objektyvumo, TV3 paparašė laidą vesti ne televizijoje dirbančią Indrę Makaraitytę, o žinomą žurnalistą Giną Dabašinską.

Diskusijų laidoje dalyvaus ir į klausimus apie valstybės santykį su žiniasklaida, apie televizijų uždarymo iniciatyvas, apie laisvą žodį ir problemų sprendimus diskutuos laidos svečias žurnalistas ir politikos apžvalgininkas naujienų agentūros BNS redaktorius Artūras Račas, TV3 Žinių tarnybos vyriausiasis redaktorius Sigitas Babilius, Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Valentinas Stundys bei visuomenėje plačiai žinoma ekonomistė Aušra Maldeikienė.

Speciali „Savaitės komentarų“ laida – kovo 6 dieną, sekmadienį, 19.00 val. tiesiogiai per TV3.


Rašyti komentarą...
d
donatas
2011-03-04 17:50:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
o dar putinus ir lukasenkas dergiam del laisves varzymu. tai kad pirma va reikia i savo kaima pasiziureti kas jau daros kad jau televizija zada uzdaryti.
Atsakyti
0

G
Gintas
2011-03-04 19:03:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai pamačiau šitą nuotrauką, tai nenustebino ir teiginys: "...bus diskutuojama apie suplanuotą VALDŽIOS akciją prieš televiziją siekiant atimti transliavimo licenciją." Tai gerb.(?) Ginai, valdžia ar generalinė prokuratūra? Aišku, galima sakyti, kad gen.prokuratūra įeina į valdžios sąrangą, bet šiuo atveju yra elgiamasi, švelniai tariant, provokuojančiai.
Atsakyti
0

m
montekristas
2011-03-05 02:19:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galima butu sakyti, kad lietuva nusirito iki policines valstybes lygio,tiktai klausimas, ar jinai kadanorsbuvo kitokia?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų