„Pali Research“ žiniasklaidos analitikas Richardas Greenfieldas prisipažino, kad „velniškai klydo“ pateikdamas rugpjūčio pabaigoje pradedamo rodyti animacinio filmo „Aukštyn“ įvertinimą.

Nematęs filmo savo išankstiniame įvertinime jis spėjo, kad animacinis filmas „Aukštyn“ neatneš jį kūrusioms „Pixar“ ir „Disney“ studijoms laukiamo pelno, o gal net bus nuostolingas. Žinomas filmų kritikas tvirtino, kad pagrindinio herojaus, 78 metų Karlo Fredrikseno nuotykiai nepritrauks į kino sales įprastos animacinių filmų auditorijos, paauglių berniukų ir mergaičių.

„Disney“ kino studijos vadovas Dickas Cookas neabejodamas sėkme atkirto: „Jau ne kartą esame įsitikinę, jog puikiai papasakota istorija su tinkamai parinktais personažais pritraukia į kino sales didžiules auditorijas... Žmonėms patinka filmai apie piratus, patinka filmai apie superherojus. Tai jau ne sykį įrodė bilietų pardavimo statistika.“

Pirmą sykį Kanų kino festivalio istorijoje šiemet jo duris atidarė animacinis filmas. Tai buvo „Aukštyn“. Filmas visame pasaulyje pradėtas rodyti keletą mėnesių anksčiau nei Lietuvoje jau spėjo uždirbti daugiau nei 265 milijonus JAV dolerių. Tai antrasis sėkmingiausias „Disney“ filmas po „Žuviuko Nemo“. Nepraleiskite progos pamatyti Lietuviškai įgarsintą „Aukštyn“ jau nuo rugpjūčio 21 dienos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų