Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jis grįžta! Po pusės metų pertraukos atostogų vienos populiariausių visų laikų klubo „Gravity“ serijos „Dirty G“ šeimininkas Sezzy grįžta į šį sostinės klubą.

REKLAMA

Ir ne šiaip sau – čia vienų mėgiamas, o kitų nekenčiamas, bet vis vien geriausiai žinomas r'n'b didžėjus Lietuvoje iškilmingai švęs savo 26-ąjį gimtadienį!

Jau šį penktadienį, rugsėjo 18 d. klube „Gravity“ už pulto pasirodys ne tik pats gimtadienio kaltininkas Sezzy, bet ir žinomi 4 jo draugai. Muzikinėmis dovanomis dalinsis - 8-ojo dešimtmečio plokšteles grojanti DJ Aldona, bene pats geriausias skrečuotojas mūsų šalyje, „MTV The Block“ rezidentas DJ Mamania, diskotekų krikštatėvis Rimas Šapauskas ir, galiausiai, grupės SKAMP  lyderis Vee Diawara.

REKLAMA
REKLAMA

Nuo 2005-ųjų organizuotą seriją „Dirty G” jau aplankė per 25 000 hip hop, r'n'b, soul muzikos gerbėjų. Per tuos metus Sezzy iš diskotekų naujoko iš Turkijos pavirto į vieną geriausiai žinomų didžėjų iš Lietuvos. Didžėjumi, apie kurio vestuves rašo populiariausi mūsų šalies žurnalai ir portalai.

Sezzy nėra tik didžėjus, prieš kelis metus jis išleido savo debiutinį albumą „One Man Army“ ir toliau intensyviai ruošia naują įrašą. Dar jis buvo MTV laidos „Pimp My Ride“ vedėju, trumpam šmėstelėjo viename televizijos realybės šou. Nuo pat pirmos dienos jis išsiskyrė savitu stiliumi, atviromis kalbomis, prabangiais automobiliais, blizgančiais ratlankiais ir kasdien vis didėjančių tatuiruočių skaičiumi. Tai nevisada patikdavo jo konkurentams.

„Šios mano mintys visiems, kurie mane myli ir kurie nekenčia (arba net tiems, kuriems aš išvis nerūpiu). Visuomet dirbau savo darbą su meile ir aistra ir niekada nenorėjau, kad kas nors man to pavydėtų. Tačiau tai atsitiko. Švenčiu savo gimtadienį „Gravity“ klube, galbūt kai kas šį klubą žino mano serijos vardu „Dirty G“. Man vis vien, kokius jausmus jūs man puoselėjate, noriu jus matyti šiame vakarėlyje. Na dar gal šiek tiek ir mano gimtadienyje,“ - kaip visada pasitikėjimo nestokoja Sezzy.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų