Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusį gruodį pasisekus pirmajam serijos „The Jam“ renginiui, „Gravity“ ir vėl kviečia pasinerti į gatvės kultūrą. Šeštadienį, sausio 9-ąją į klubą serijos vadas Mamania pasikvietė Sean Slimm iš Londono.

REKLAMA

Sean Slimm – trijulės „Firin‘ Squad“ narys“. Prieš dešimt metų pirmieji „Firin‘ Squad“ šaukiniai pasigirdo legendinės radijo stoties „Kiss 100“ eteryje. Čia didžėjų trijulė praleido septynerius metus, o dabar savo kieto r&b laidą transliuoja „Choice FM“.

Radijo studija – toli gražu ne viskas, kuo užsiima „Firin‘ Squad“. Jie leidžia esminės ir įsimintinos urban muzikos kompiliacijas ir, be abejo, keliauja po pasaulio klubus, kuriuose juos pasitinka uodegas vizginančios minios. Dubajus, Ibica, Niujorkas... Beje, ir klube „Gravity“ vaikinai iš „Firin‘ Squad“ jau žino, kaip elgtis.

REKLAMA
REKLAMASean Slimm

Įrašus „The Jam“ suks ne tik Mamania su Sean Slimm, bet ir vienas iš gatvės kultūros puoselėtojų Lietuvoje – Mix. Mikrofoną valdys ko gero labiausiai patyręs MC mūsuose – Svaras iš „G&G Sindikato“. „Gravity“ šeštadienį prisipildys ne tik urban muzikos ritmais, bet ir kitais šios kultūros atributais – juos pristatys kompanija „X Club“.Mix

Sausio 9-ąją įėjimas į „Gravity“ kainuos 20 Lt, su atspausdintu GPEG (jį galima rasti klubo tinklalapyje), klubo nario, „Laisvalaikio“ bei ISIC kortelėmis – 10 Lt.Svaras

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų