Klubas „Dr.Who“ mojuoja balta vėliava ir pasiduoda moterų žavesiui. Savaitgalį sceną čia okupuos damos, o tos, kurios šurmuliuos viešnių teisėmis, bus palepintos išskirtiniu dėmesiu.

Atlikėja Taja penktadienį į pajūrį atveš projekto „Taja clubbing spiced with Inna“ premjerą. Renginį pristato naujovių pulsą sekantis vakarėlių ciklas „Dr.Who Exlusive“.

Tajos lūpomis skambės „Hot (Deja vu)“, „Amazing“, „Sun is Up“, „Fly“, „10 Minutes“ ir kiti stulbinamai per pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjusios Rumunijos atlikėjos Innos hitai. Projekto centrinė figūra nepamirš ir žinomiausių savo  kūrinių, priverčiančių smarkiau suspurdėti kokybišką lietuvišką pop muziką vertinančios publikos širdis. Šou atmosferą „Dr.Who Exlusive“ nakčiai suteiks drauge su Taja pasirodysiantys šokėjai, kiti scenografijos elementai.

Šeštadienį ankstyvųjų tulpių derlių klubui nuimti padės grupės „Yva“ ketveriukė. „Yva“ – tai šiuolaikiškų ir gyvenimo džiaugsmu trykštančių damų etalonas. Tad ne veltui vakarėlių ciklas „Dr.Who Glamour“ būtent šį koncertą pristato artėjančios kovo 8-osios proga“, – kalbėjo klubo Moterų reikalų departamento atstovė.

Suvokus, kad damoms reikia ne tik dainų, bet ir labiau apčiuopiamų dalykų, „Dr.Who“ šeštadienio programa papildyta pikantišku reginiu su vyriškų hormonų užtaisu. Vakarėlio šeimininkai moterims taipogi žada įvairių staigmenų ir visas nuoskaudas nuplaunančių putojančių eliksyrų iš karščiausio baro „Apolono“ rankų.

Moterims savaitgalį šėlstant pavasarinius house muzikos sonetus už didžėjaus pulto „raitys“ Driule XL.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų