Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vieninteliai Lietuvoje šviežių fenomenų apdovanojimai „Pravda naujokai“ artėja prie kulminacijos.

REKLAMA

Vasario 13 d. klube „Tamsta“ įvyks ceremonija, kurios metu bus įvertinti ir apdovanoti daugiausia interneto gerbėjų balsų nusipelnę ir šešiolikoje nominacijų nominuoti debiutantai.

„Pažadame – bus ašarų. Naujokai verks iš džiaugsmo ar nuoskaudos, o žiūrovai – iš juoko“, - apie renginio programą kalbėjo žurnalo „Pravda“ muzikos redaktorė Inga Norke. Jau žinoma, jog apdovanojimų ceremoniją ves taip pat šiemet debiutavęs kūrybinis stoviničių komediantų susivienijimas „Du kavos“, pagarsėjęs savo pasirodymais tiek Vilniaus klubuose, tiek televizijoje.

REKLAMA
REKLAMA

„Niekaip neapsisprendžiu – didžiuotis ar ne, jog būsiu „Pravdos Naujokų“ vedėju. Tarsi garbė, nes nepasiūlė renginio vesti Mariui Jampolskiui, ir gėda, nes neturiu kuo apsirengti. Tik sakau – skandalų nebus. Nebent literatūros sekcijoj laimės „AlfaVilnius“, - ryžtingai mintis žarstė Modestas Vaišnoras, etatinis „Du kavos“ dirigentas. Jis pirmasis galės pabučiuoti ne tik literatūros ir muzikos, bet ir kino, teatro, meno, interneto, videoklipų naujokus, paliesti naujų gandų, porų, frazių, trendų ir iniciatyvų įsikūnijimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų