Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis pristato penktąjį singlą iš savo solinio albumo "Window of my soul". Dainoms "Tavo spalvos" ir "Window of my soul" buvo susukti vaizdo klipai, sėkmingai startavę didžiausio Pabaltijo muzikinio kanalo bei radijo stočių eteriuose. Šiandien klausytojams pristatomas bendras darbo vaisius, kurtas drauge su Giedre Kilčiauskiene iš grupės"Empti" - tai daina "Programa".

REKLAMA

"Sukūręs muziką  šiai dainai be jokių abejonių paraginau Giedrę parašyti žodžius. Visiems sakiau ir sakysiu, kad Giedrė geriausiai rašo. Be to, "Programos" žodžiai puikiai atspindi ir mano albumo tematiką." - sakė Linas.

Paklausta, kas įkvėpė  parašyti "Programą", Giedrė sakė: "Jeigu galvotume, kad visi kūdikiai gražūs, švelnūs, mieli, geri, tobuli (taip turbūt ir yra), tai kodėl suaugę būname liūdni, pikti, kvaili, šiurkštūs, buki ir dar kokie? Kiekvieną minutę, sekundę, akimirką į mus "dedama" kažkokia informacija, esame tarsi programuojami aplinkos visą gyvenimą, ir nesakau, kad tai yra blogai, tačiau geriau būtų, kad gautume tik gerą informaciją, arba turėtume kiekvienas savyje gerą antivirusinę programą, kurios negalėtų nulaužti nei vienas bulvarinės spaudos, lengvų pinigų ar stilingos tuštybės "hakeris". Tiesa, antivirusinė programa sąlyginai brangi - knygos, noras ką nors žinoti, žinojimas ko nori, muzika, menas apskritai, draugai, žiema ir vasara, mokėjimas gerbti ir savigarba."

“Programa” yra ne pirmas bendros kūrybos vaisius. "Pieno lazerių" daina "Aš tavo kūnas" ir "Empti" kūrybos perlas "Pabandyk" puikiai atspindi Giedrės Kilčiauskienės ir Lino Adomaičio muzikinį bei kūrybinį bendradarbiavimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų