Sunkiojo roko grupė „Soul Stealer“ su lyderiu Jeronimu Miliumi priešakyje šį pavasarį nusiteikusi kaip niekad darbingai. Savo gerbėjams ji žada ypatingo skambesio koncertą, naują albumą, o gal ir garbingą vietą pasaulyje viename didžiausių sunkiosios muzikos festivalių „Vacken Open Air“.

Balandžio 23 dieną „Soul Stealer“ nustebins gerbėjus ypatingu koncertu - pirmą kartą grupės istorijoje roko muzikos skambesį paįvairins violončelės ir smuikai. Per koncertą skambės populiarūs ir nauji „Soul Stealer“ kūriniai, mat grupė dar šį pavasarį ketina išleisti naują, jau antrąjį, albumą „Feel The Steal“.

„Naujasis albumas brandesnis ir ne toks vienodas. Stilius išlieka tas pats - sunkusis rokas, bet kiekvienas kūrinys labai skirtingas. Grupėje mums patiems klausytis neprailgsta“, - juokėsi J.Milius. Dėl užgriuvusių darbų gausos dainininkas net sustabdė mokslus. Vilniaus kolegijoje jis studijuoja pramoginį scenos meną. „Mokslai kol kas laukia, nes nenoriu viena koja būti ten, o kita - šen. Noriu darbus daryti kokybiškai“, - pasakojo J.Milius.

Kol kas neaišku, kada dainininkas tęs studijas. „Vasarą, rugpjūčio 1 d., dalyvausime Vokietijoje vyksiančiame sunkiosios muzikos festivalyje „Vacken Open Air“. Ir gali taip nutikti, kad iš 26 pasirodysiančių grupių būsime pirmieji. Tuomet muzikinės veiklos dar padaugėtų“, - ateities planais dalijosi atlikėjas.

Parengė Elena NIKONOVAITĖ


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų