Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po metų pertraukos į LNK „Žvaigždžių duetus“ grįžta operos tenoras Merūnas Vitulskis. Šįkart į sceną Merūnas atves nuostabaus vokalo savininkę – Prezidentūros teisininkę Rūtą Pentiokinaitę.

REKLAMA

„Smagu, kad Rūtos balso galimybės leis klausytojams dovanoti daug sudėtingų ir gražių dainų iš klasikinio repertuaro, miuziklų. Stengsimės rinktis mažai girdėtus kūrinius“, – sako Merūnas.

Šiuo metu vaiko auginimo atostogose esanti Rūta dirbo Prezidentūros Teisės skyriuje. Dabar jos pirmagimiui Mantui – jau pusantrų. „Kai sūnus paaugo, atsirado laisvesnio laiko, nusprendžiau grįžti prie savo hobio. Susiradau Rositos Čivilytės telefoną, pradėjau lankyti jos vokalo pamokas. Ir štai atsiradau „Žvaigždžių duetuose“, – nedrąsiai šypsosi scenos debiutantė. Moteris yra baigusi fortepijono klasę, dainavusi įvairiuose choruose klasikinį repertuarą.

REKLAMA
REKLAMA

Merūno ir Rūtos pora „Žvaigždžių duetų“ scenoje debiutuos daina „The Prayer“, kurią paprastai atlieka tenoras Andrea Bocelli.

Merūno laukia intensyvus metas. Be „Žvaigždžių duetų“, jis į pergalę veda Kauno komandą LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“, studijuoja Muzikos ir teatro akademijos magistrantūroje pas maestro Virgilijų Noreiką ir rengiasi naujam vaidmeniui Lietuvos operos ir baleto teatro scenoje – rudenį dainuos Lenskio partiją operoje „Eugenijus Oneginas“.

Merūno ir teisininkės Rūtos duetas – jau netrukus populiariausiame LNK  muzikos šou „Žvaigždžių duetai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų