M. Petruškevičius: įspūdingiausia 28-ojo gimtadienio dovana – ponių dėmesys

Mano gimtadienio svečiai bus vaišinami tik geriausių virtuvės šefų paruošta žuvimi ir jūros gėrybėmis. Karališkos krevetės, moliuskai, kalmarai ir aštuonkojis – tai, kas labiausiai tinka prie taurės prabangaus šampano!“ – jau šiandien, trečiadienį, 20.30 val. pikantiškų žinių TV3 laidos „Be komentarų“ žurnalistams savo gimtadienio vaišėmis nukrautus stalus demonstruos garsus stilistas ir TV6 laidos „Mados reidas“ vedėjas Mantas Petruškevičius.

Penktadienį įvykusioje elitinėje M. Petruškevičiaus gimtadienio puotoje, kuri sukėlė daug atgarsių visuomenėje, dalyvavo bei viską fiksavo ir „Be komentarų“ komanda. Specialiame laidos reportaže jau šį vakarą TV3 žiūrovai išvys garsiausias aukštuomenės damas, pikantiškas vakarėlio akimirkas, prabangius užkandžius ir gėrimus bei išskirtines dovanas geriausiam ponių draugui Mantukui!

„Įspūdingiausia 28-ojo gimtadienio proga mano gauta dovana – ponių dėmesys!“ – prisipažino prabangiai savo gimtadienį atšventęs viename gimtojo Kauno kokteilių barų M. Petruškevičius.

Į tikrą aukštuomenės vakarėlį pasveikinti stilisto susirinko visos garsiausios žvaigždės – Asta Valentaitė, Inga Budrienė, Inga Stumbrienė su vyru, Danguolė Stachura ir daug kitų elito atstovų.

„Aš Mantukui dovanosiu mielą smulkmeną iš mados pasaulio. Tai bus šilkinė fantazija – švarkas!“ – atskleidė tituluojama geriausia ir ištikimiausia mados guru drauge A. Valentaitė.

REKLAMA

„Be komentarų“ laidoje šį vakarą TV3 žiūrovų taip pat lauks reportažas ir apie tai, kaip konkurentai bandė apšmeižti garsios Kauno verslininkės Ingos Budrienės skaniuosius cepelinus. Ir naujas superhitas Lietuvoje – grupė „Linksmosios močiutės“ lietuviškai padainavo Rusijos senučių „Eurovizijos“ dainą „Party for everybody!“

Vaizdai iš elitinio, prabanga tviskančio M. Petruškevičiaus gimtadienio vakarėlio bei daugybė kitų pikantiškų žinių laidoje „Be komentarų“ – jau šiandien 20.30 val. tik per TV3.


Rašyti komentarą...
P
Pop star
2012-04-05 08:33:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu gaidelis, bemokslis, beraštis, nemėgstamas tautos, Garsus? Nebent kaip gaidelis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų