L. Karalius: sienas restorane išdažiau pats

Buvusiam Seimo nariui Linui Karaliui ir jo draugei Gintarei Gurevičiūtei labai patinka geras gyvenimas – gražūs drabužiai, puikūs motoroleriai ir kelionės po visą pasaulį. Tačiau tam, kad galėtų visa tai turėti, reikia padirbėti. Taigi, prieš keletą dienų Vilniaus centre duris atvėrė naujas Lino Karaliaus restoranas.

Tiesa, oficialaus atidarymo dar nebuvo ir meniu kol kas nėra. Tačiau norintys išskirtinių valgių ar gėrimų jau gali užsukti. „Nereikia sakyti, kad čia bus vien tik sveiko maisto. Kai kurie vegeratai visai nesveikai maitinasi, pavyzdžiui, valgo riebias picas su daug sūrio. Visai kaip aš", - naujai LNK laidai „Karamelinės naujienos" sakė Linas Karalius. Ekskursiją po naująjį karaliaus verslą siūlo „Karamelinių naujienų“ gražuolės – Karina Krysko, Rimantė Kulvinskytė, Urtė Šilagalytė ir Indrė Kavaliauskaitė šio trečiadienio vakarą 20.25 val.

Linas Karalius „Karamelinėms naujienoms“ prisipažino, kad viską, ką tik galėjo, restorane darė pats. Savo karališkomis rankomis sienas dažė, draugė Gintarė maistais rūpinosi, Lino tėtis stalus kalė. O visi draugai žarstė patarimus, kaip Lietuvoje verslą daryti. Taigi, suvieniję jėgas, viską sutvarkė per rekordiškai trumpą laiką – tris mėnesius.

„Vienas mano bičiulis, gyvenantis Kinijoje, pasakė, kad darytumėme tą restoraną, o jei pavyks Lietuvoje, bet kurioje kitoje pasaulio šalyje verslą pradėti bus penkis kartus lengviau", - pasakojo Linas Karalius.


Rašyti komentarą...
O
Onutė
2012-03-14 15:22:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
O siaube. Jis dažė???? Savo karališkomis rankytėmis??? Super. Valio karaliui.
Atsakyti
0

r
ridikas
2012-03-14 23:07:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kaip baigėsi istorija su gynybinės sienos liekanom?
Atsakyti
0

t
tadas
2012-03-15 12:42:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
O daze savo rankytem , nes uz svetimas turi mada nesumoket , vat nieks ir nebesivelia ....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų