Rašyti komentarą...
valdžia neskaito tai jiems patinka kad ir liaudis tamsi ir neapsiskaičiusi būtu
su bibliotekomis man rodos ne viskas taip paprasta. Kai sužinojau apie knygų stygių, tai išdrįsau savo artimiausiai bibliotekai Vilniuje pasiūlyti padovanoti apie 60 knygų ir pateikiau sąrašą išsirinkti trūkstamas knygas, tame tarpe ir naujas. Be to tų knygų bent jau aš bibliotekos salėje neradau. Pasiūlymą pateikiau beveik prieš pusmetį ir kas keisčiausia, kad iki šiol negavau jokio atsakymo. Biblioteka net nesivargino padėkoti. Tad aš manau, kad mano bibliotekai rūpi ne knygos o būtent pinigai.
Bibliotekos galetų pirkti knygas tiesiai iš leidyklų, o ne per tarpininkus. Būtų pigiau.
ar panelė Indrė pati suvokia ką čia prikeverzojo? Ar ji pati eina pirkti batų už 1000 litų, kai alga 800? Tai iš kur tų pinigėlių imti, kai ir mentai streikuoja, ir pensininkai badauja, ir mokytojai su daktarėliais skundžiasi, ir seimūnai sunkiai atsisako "kelionpinigių? Ta panelė panaši į kaprizingą vaiką, paputusi luputes ir reikalaujanti žaislo, kai tėvai jo neįperka. Ji nepasako nuo ko nuimti keletą milijonų litų ir paskiirti naujų knygų pirkimui. Jai tai visiškai nerūpi. Jai svarbiausia paskleisti savo "išmintį", "mielaširdystę" ir .... savo kvailumą.
Tiesiog smirda tokį skaitalą matyti. Kai tokie "žiniasklaidininkai", kurie rūpinasi eilučių skaičiumi, o ne teisingos informacijos pateikimu, tai tik tą ir matom, ką šita mergužėlė pripaistė.
bibliotekose žiauriai trūksta grožinės literatūros. valdžios vyrai jose nesilanko ir problemų nežino
Bibliotekose mažėja skaitytojų,daug kas gauna reikiamos informacijos internetu su kompjuteriu,o biednam visur bloga- nėr nei šio ,nei to...
bibliotekos galėtų kooperuotis, kad turėtume bent pagrindinius mokslo leidinius. Dabar užsieniuos išeina kapitalinės publikacijos, kurios yra brangios, todėl mūsų bibliotekų nepasiekia. ATSILIKIMAS GARANTUOTAS.
Į viršų