Rašyti komentarą...
Dabar užėjus į biblioteką ir pažvelgus į knygų lentynas verkt norisi. Kaip savartyne, vien tik kažkokios nušiurę socrealizmo laikų knygiūkštės.
Žmonės eitų į biblioteką skaityti knygų,jei tos knygos būtų bent kiek naujesnio leidimo,o ne pirktos tarybiniais metais.
Vaikeli jei neikerti apie programinius dalykus tai patylek.
Kai "pasibaigs" galiojimas, tai mes pirksime nauja galiojanti paketa(Geitso-Microsoft-o), nes vyriausybiniu lygmeniu bus priimtas sis sprendimas. Nes Geitsas imete daug milijonu uz gelezis(PC), kad paskui mes butume priversti PASTOVIAI pirkti is jo programu atnaujinimus. O pirksime uz ES skiriamas lesas. AIŠKU? O imete, nes sprendimus diegti Microsoft produktus prieme musu "meslavabaliai" uz juodu langu, gaudami uz tai otkata. Taip jie uzsitikrino pastovias busimas pajamas.
Plius-mes siuleme vienai naujai didelei bibliotekai 30metu rinkta info (dokumentine medziaga)tai pasake, kad nera vietos jiems ten.
Steikime internetine tikru knygu myletoju bendruomene. Knygas galime laikyti namuose ir jomis dalintis.DVIEJŲ lentynų politika,greitai ir jų neprireiks ypač kaimiškose bibliotekose ,nes knygos turi tendenciją naudojant [t.y. skaitant] senti,o už keliasdešimt centų šiandien galima įsigyt nelabai storą sąsiuvinį,kas dėl kompiuterių kai pasibaigs Geitso suteiktos programinės įrangos galiojimas ,nebus už ką pirkti naują ir atsitiks taip kad kompiuteriai dulkės tarp tuščių lentynų................................
Į viršų