Lietuvos kamerinis orkestras

Solistai: Algirdas Budrys (klarnetas), Nicolas Baldeyrou (klarnetas, Prancūzija), PETRAS VYŠNIAUSKAS (saksofonas). Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS

Programa: CARL STAMITZ – Koncertas dviem klarnetams ir orkestrui Nr. 4, B-dur (I dalis); WOLFGANG AMADEUS MOZART – Koncertas klarnetui ir orkestrui A-dur, KV 622 (II dalis); ANTONIO VIVALDI – Koncertas orkestrui d-moll, RV 127; KAROL KURPIŃSKI – Koncertas klarnetui ir orkestrui (originalios versijos premjera Lietuvoje); EDVARD GRIEG – „Širdies žaizdos“ iš „Dviejų elegiškų melodijų“ styginių orkestrui, op. 34; „Pirmasis pasimatymas“ iš „Dviejų melodijų styginiams“, op. 53; PETRAS VYŠNIAUSKAS – „Koncertas vienai natai“; CARL MARIA VON WEBER – Fantazija klarnetui ir styginiams; FELIX MENDELSSOHN-BARTHOLDY – „Konzertstück Nr. 2“, d-moll, klarnetui, basethornui ir orkestrui, op. 144 (versija dviem klarnetams ir orkestrui).

Rugsėjo 20 d., šeštadienis, 18 val., Taikomosios dailės muziejus.


Rašyti komentarą...
A
Antanina
2008-09-20 15:19:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš tikrųjų Algirdas Budrys yra nuostabus žmogus, labai kūrybinga asmenybė, be galo produktyvus, nepailstantis menininkas.Jis visur suspėja. Ir soliniai koncertai, ir koncertai su "Trimitu" ir koncertai užsienyje, ir dėstytojo darbas ir t.t. it t.t. Tegul Dievas duoda jam sveikatos ir toliau džiuginti žmones savo kūryba.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų