Velykų išvakarėse – šeštadienį, balandžio 11-ąją – uostamiesčio naktiniame klube „Global“ užvirs ryškiausi muzikiniai margučių dažai: tikrojo pavasario linksmybėms  klubinėtojus prižadins komandos „Atari“ žvaigždės Ignas ir Kastis Torrau.

Populiariojo Kauno naktinio klubo „Exit“ rezidentai į Klaipėdą atvyksta nusiteikę ilgai nakčiai, kupinai keitimosi energija procedūrų. „Global“ mane visada žavi šiluma, kurią jaučiu iš žmonių, – atviravo Kastis Torrau. – Grodamas šiame klube, jaučiuosi tarsi namie, vadinasi, galiu maksimaliai atsiskleisti.“

Anot Igno, jo šių metų gyvenimo leitmotyvas – energinga, jaunatviška ir labai melodinga nuotaika, kuri diriguoja visiems didžėjaus reikalams. „Kuo toliau, tuo labiau pritrūkstu žodžių muzikai kategorizuoti, todėl vadinkime tai tiesiog techno“, – nūdien artimiausią savo sielai skambesį nusako Ignas, klaipėdiečiams rengiantis galingą progressive setą.

Abu klubinės kultūros propaguotojai šiemet ketina įgyvendinti ne vieną sumanymą. „Pagaliau vėl lendu į studiją – kursiu muziką, noriu pasiruošti vasarai“, – pasakojo Ignas.

Ruoštis išties yra kam – liepą didžėjus ir prodiuseris pasirodys didžiausiame Norvegijos festivalyje „Quart“, kuris nuo 1992-ųjų į Kristiansandą sutraukia dešimtis tūkstantančių įvairiausių žanrų atlikėjų ir jų gerbėjų. Po vienerių metų pertraukos sugrįžtančiame festivalyje šiemet laukiama tokių gyvų legendų, kaip Marilyn Manson bei „Guns N‘Roses“ gitaristas Slash, kultinių grupių „Placebo“, Korn, „Black Eyed Peas“ ir kitų.

REKLAMA

Kastis Torrau taip pat turi savo „programą minimum“: išleisti keletą kūrinių ir padaryti gerą pradžią kitų metų projektui, kurį didžėjus kol kas saugo paslaptyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų