Praėjusį savaitgalį  Jurga koncertavo didžiausiame Baltijos šalyse muzikos ir meno festivalyje „Positivus“ Latvijoje.

Lietuvos dainininkė pasirodė šeštadienį vakare vienoje iš dviejų didžiųjų festivalio scenų ir atliko beveik valandos trukmės programą. Jurgos ir grupės koncertą stebėjo per du tūkstančius žiūrovų, publikos pageidavimu dainininkė pakartojo savo dainą „5th Season“, kurią atlikdama pirmą kartą buvo paskyrusi britų skandalistui Pete‘ui Doherty.

Jurga su savo grupės muzikantais atliko tiek lietuviškas, tiek angliškas savo dainas, nuskambėjo ir keli kūriniai, kurie pateks į rudenį pasirodysiantį trečiąjį Jurgos albumą. Jos koncertas prie scenos subūrė ne tik Latvijos publiką, tačiau ir festivalyje viešėjusius muzikos gerbėjus iš Lietuvos, kurie muzikantus palaikė šūkiais ir plakatu su užrašu „Lietuva“. Festivalio organizatoriai taip pat liko labai patenkinti dainininkės pasirodymu ir padovanojo lietuviams butelį brendžio.

Jurgos teigimu, „Positivus“ festivalis pasižymėjo saugumu ir buvo tikrai pozityvus, jame vyravo teigiama atmosfera. „Buvo smagu sutikti daug gerai nusiteikusių žmonių ir jiems koncertuoti“, – sakė Jurga, pripažinusi, kad groti beveik nepažįstamai publikai nebuvo lengva.

Viešėdami „Positivus“ festivalyje per dvi jo dienas Jurga ir jos grupės nariai nepraleido progos pamatyti kitų atlikėjų pasirodymų ir aplankė Peter Doherty, „The Tiger Lillies“, „Brainstorm“, Sinead O‘Connor, Moby ir kitų koncertus. Ruošdamiesi savo pasirodymui lietuvių muzikantai išvakarėse buvo sugrįžę nakvoti į viešbutį Rygoje.

REKLAMA

Bene labiausiai Jurgai patiko temperamentingas Moby koncertinis pasirodymas. Spaudos centre lietuvių dainininkė susipažino su „Brainstorm“ vokalistu Renarsu Kaupersu, o užkulisiuose – su „The Hobos“ nariais. Sutikti Sinead O‘Connor, kuri koncertavo toje pačioje scenoje kaip ir lietuvių grupė, Jurgai nepavyko, nes airių dainininkė prastai jautėsi, nors ir buvo kviečiama, tačiau nesugrįžo į sceną atlikti biso, o vietoj to iš karto įsėdo į autobusiuką ir išvyko ilsėtis.


Rašyti komentarą...
n
netexpres
2009-07-23 22:39:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila,kad neturime nusiust ir geros grupes.
o Jurga kuria ne tik gangsterini Lietuvos ivaizdi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų