Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Labai sveikinu Šiaurės miestelio iniciatyvą su trafaretiniais grafiti, kurie tikrai turi išliekamąją vertę, o ne tagų pilnas miestas. Panasiai kaip ant baltos sienos nusimyzt ir ten liekusi geltona dėmė būtų menas? Šiaip jau pats laikas būtų pasinaudot berlyno pavyzdziu ir pradėt sienas vašku purkšti.
Grafitti yra grazu. Zmones kuria grozi, buriasi, dalyvauja akcijose, komunikuoja ir tariasi del vietos darbui. Juos uz tai gerbia. Jie nesislepia ir nera vandalai. Nu sitas tai kazkoks ligonis. Nei cia grafitti, nei cia grazu, nei legalu, nei ka. Vandalizmas ir tiek. Meno laisves nesejas atsirado. Vakisto patamsy aplink kampus ir myzcioja kaipo suo.
Kalba kad kalbetu. Nesubrendelis chuliganas. Vystosi atbuline tvarka. Nusipirktu koki reklamini stenda ir paisytu, jei jam taip reikia gyvybiskai. Prie ko cia miesto veida bjaurot ar savavaliskai privacia nuosavybe dekoruot? Nusikaltelis ir tiek.
asilas
Solomon - ui pasakysiu tiesiai: taip, vadinamasis jo grafiti zaloja pastata, jo estetini vaizda ir visiskas nesuvokimas, kur verta tept, siekiant kazka pagyvinti ir kur ne, garbes jam neprideda. Ir visos snekos apie hiphopa, visuomenes vystymasi ir t.t. tera liurbio pliurpalai.
Kad greičiau jį sugautų ir pasodintų... Skaičiau, kad jo piešinių padaryta žala yra apie 1 000 000 litų. Nesistebiu. kiek pastatų fasadų iš naujo reikėtų dabar sutvarkyt, kol visus tuos Saliamonus nuvalytum ar uždažytum... Visas tas šlamštas, kurį jis piešia, yra tk miesto šiukšlės, menui yra erdvė, o šiuolaikiniai tikri menininkai randa būdą išreikšti savo požiūrį nesiutindami visuomenės.
Ir aš taip pamaniau... ;)
Kai kas ir šviežią šūdą menu laiko... Patiktų šitam nebrendylai su žydišku niku, jai pašikčiau (mano šūdai gražūs gaunasi...) jam prie durų ant kilimėlio? Manau, kad patiktų - juk, anot jo, mes visi laisvi daryti ką norim ir kur norim ;))
Ką šitas peckelis turi bedra su grafiti piešėjais, aš taip ir nesupratau. O ir vadintis su tokia savo "kūryba" jam reikėtų DEBILON o ne solomon
tai zurnalistai greiciau pagavo salomona, negu savivaldybe ir policija ?!?!? pravalas visiskas!!!
del vandalizmo, tai jis nepasakoja pasaku, tai yra suniokotas pastatas, as dabar nusirkau NT senamiestyje ir kazkoks banditas dabar paisys mano siena?!?!? hahaha ... pravalas
del vandalizmo, tai jis nepasakoja pasaku, tai yra suniokotas pastatas, as dabar nusirkau NT senamiestyje ir kazkoks banditas dabar paisys mano siena?!?!? hahaha ... pravalas
Interviu su Solomon: pagauk, jei gali