Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečias kartas nemeluoja! Šeštadienį, vasario 6-ąją klube „Gravity“ ir vėl siaus urban muzikos ir kultūros gerbėjai. Ciklo „The Jam“ viršininkas, „G&G Sindikato“ narys ir vienas smagiausių Lietuvos didžėjų Mamania šįkart į pagalbą pasikvietė DJ Switch iš Amsterdamo bei vokalistę Daivą Starinskaitę.

REKLAMA

Renginio svečias DJ Switch įkvėpimo tapti didžėjumi dar vaikystėje pasisėmė iš tuo užsiėmusio savo tėvo. Šiandien Amsterdame gyvenančio DJ Switch „sąskaitoje“ – ne tik galybė hiphop, r&b ir kitos muzikos įrašų, bet ir Method Man, Jeru The Damaja, „Dilated Peoples“, Mob Deep, 50 Cent ir kitų žvaigždžių palaikymo setai, miksai madų pasirodymams bei kelionės į klubus nuo Arubos iki Estijos. DJ Switch taip pat turi ir nuosavą didžėjų mokyklą – jokios abejonės talentu!

REKLAMA
REKLAMA

Pirmajame „The Jam“ mikrofoną valdė beatboxing meistras GON, sausio mėnesį visus klube susirinkusius ant ausų pastatė „G&G Sindikato“ veidas ir balsas Svaras, o šįkart – merginų eilė!  Į „Gravity“ sceną kops Daiva Starinskaitė. Kaip Divah Dee taip pat žinoma dainininkė yra grupė „Brassbastardz“ vokalistė, anksčiau koncertuodavusi su „Saulės kliošu“, taip pat dalyvauja daugybėje kitų džiazo, funk, soul projektų su Lietuvos muzikantais.

Įrankius jau ruošia ir „X Club Skateshop“ atstovai. Tradiciškai savo dirbtuves klube įrengsiantys gatvės kultūros puoselėtojai šįkart pristatys „stencil“ tipo graffiti meną ir pamokys, kaip juo užsiimti.

„The Jam“ su DJ Switch, Daiva Starinskaite, Mamania ir graffiti trafaretais – šį šeštadienį, vasario 6-ąją, šokių pradžia – 22 val. Įėjimas į „Gravity“ kainuos 25 Lt, su atspausdintu GPEG (jį galima rasti klubo tinklalapyje), klubo nario, „Laisvalaikio“ bei ISIC kortelėmis – 15 Lt.

REKLAMA
REKLAMADaiva Starinskaitė  Daiva Starinskaitė                                         DJ MamaniaDj Swich

Gravity nuotr.

Daugiau apie atlikėjus:

DJ Switch

Daiva Starinskaite

Mamania

Xclubshop

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų