Sunkiosios muzikos festivalis „Velnio akmuo“ kaip ir daugelis kitų viešųjų renginių susiduria su sukčiaujančiais bilietų perpardavinėtojais.

Festivalis vyks po mėnesio, liepos 17-19 dienomis, tačiau jau šiandien internetinėje erdvėje gausu pasiūlymų perpirkti bilietus patrauklesne kaina. Tokiais pasiūlymais pasinaudoję festivalio lankytojai dažniausiai lieka apgauti, o ir organizatoriai patiria nemalonumų.  

Svarbu žinoti, jog kiekvienas bilietas turi savo unikalų kodą, kuris užtikrina, kad į renginį pateks vienintelis unikalaus bilieto savininkas. Bilietas su pasikartojančiu kodu yra falsifikatas, nesuteikiantis teisės dalyvauti festivalyje. Todėl kiekvieno dalyvio bilietas bus atidžiai tikrinamas kontrolės poste, ir pagauti sukčiai neįleidžiami.

Kita vertus, pasitaiko žmonių, net neįtariančių, kad jų neoficialiai įsigytas bilietas yra padirbtas. Deja, tada jiems tenka mokėti antrą kartą arba renginyje nedalyvauti. Todėl ketinantiems atvykti į festivalį patariama bilietus įsigyti tik iš oficialaus platintojo – „Tiketos“. Į pasiūlymus nusipirkti bilietą pigiau derėtų žiūrėti itin atsargiai. Galiausiai, perpardavinėjimą draudžia ir Lietuvos Respublikos įstatymai.

Šiuo metu bilietų kaina – 120 Lt. Vėliau bilietai brangs. Iki festivalio juos platina tik „Tiketa“.

Sunkiosios muzikos festivalis „Velnio akmuo“ vyks Anykščių Dainuvos slėnyje liepos 17-19 d. Jame dalyvaus 20 grupių iš visos Europos ir toliau. Pagrindiniai kolektyvai – brazilai Sepultura bei norvegai Keep of Kalessin.

Daugiau informacijos www.devilstone.net


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų