Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
o tu paklausyk Strazdo dar karta dabar. Si daina dieviska. Dabar ji skambetu pritrenkianciai. Eurovizija dar buvo iki jos nepriaugusi.
Liepa is tiesu labai miela dainele ir labai simpatiskai sudainavo. O Sasenko daina - visiskas niekalas ir stampas. Jei ne jos balsas, nebutu galejusi sito uzmaskuoti.
Liepa is tiesu labai miela dainele ir labai simpatiskai sudainavo. O Sasenko daina - visiskas niekalas ir stampas. Jei ne jos balsas, nebutu galejusi sito uzmaskuoti.
daug metu seku eurovizija ir zinau europieciu skoni. Daina laimetoja isrenka dazniausiai nebloga nes ji buna labiausia reklamuojama ir aiskinama kad ta daina favoritas, Bukmekeriais vakarieciai tiki, bet dainas prizininkes retai kada isrenka gerai dazniausiai kaimynas kaimynui balsus atiduoda, nors ir ta daina neskoninga. Man patinka Evelinos daina , galeciuau atiduociau jei balsa
nejauku ziuret i jos mimikas.. paskutine vieta garantuota
grazaus balso neuztenka..cia net privalo buti grazus balsas... lietuviai dar neskiria eurovizijos nuo Lietuvos dainu desimtuko..ar pan....
Labai grazi daina. Tik visokiem beklausiam reikia tokiu dainu, kaip pernai Inculto dainavo. Ne vien ritmas sudaro daina, o ir melodija bei atlikejobalsas, o siuo atveju Sasenko turi laaabai grazu balsa. Ir kodel tik neigiami komentarai? Nejau niekas nieko grazaus neparase?
Pirmą kart girdžiu tą dainą. Kas per šūdas ... Nėra žodžių
Tu visai neraštinga.Gėda.
Tai ko bieso jus nebalsavote uz jums patikusia daina? Garantuoju kad, cia kaip ir su valdzia- daugiausia pamazgas lieja zmones, kurie nebalsavo. Jus is visote net neturite teises issakyti savo nuomones, ypac apie daina. Butumet balsave- butu kitas reikalas. Lengva bliauti kaip gyvuliams, kai nieko nedarete. Apgailetini esate, gaila, kad tokiu- dauguma Lietuvos zmoniu. Ir nesistebekite, kodel taip prastai gyvenate, kalta ne valdzia- o jusu menkavertiskas poziuris.
Liepa dar didesne geda pridarytu su savo dainavimu. Gal priminti Strazdo dainos, kuria atliko A. Smilgeviciute likima? Paskutine vieta ir nei vieno balso.
Siaip, man Evelinos daina tikrai neblogai skamba ir manau, kad pasirodysim ne taip prastai, kaip galvoja "didieji" komentatoriai, kurie ismano viska, taciau skundziasi, kad gyvena blogai.
Siaip, man Evelinos daina tikrai neblogai skamba ir manau, kad pasirodysim ne taip prastai, kaip galvoja "didieji" komentatoriai, kurie ismano viska, taciau skundziasi, kad gyvena blogai.
jeijgu idetu byta taij butu shiek tiek kaijp 69 danguje daijna "Gyvenu" ;) . . se lia vy :)
Europiečiai apie E. Sašenko dainą: ji skirta tualeto pertraukai