„Helios“ klubas penktadieninių koncertų liniją nusprendė pradėti skandalingai – Džordanos Butkutės pasirodymu.  

„Suprantame, jog vienų būsime smerkiami, kitų giriami, tačiau – juk visiems niekada neįtiksi“,- teigia „Helios“ klubo naujoji renginių organizavimo komanda. Džiugu, jog palaikymo susilaukėme iš daugelio žymių atlikėjų, kurie klubui ne tik pažadėjo apsilankyti renginyje, bet ir padėjo surengti šį koncertą.

Šiuo metu Džordana populiarumo viršunėje, jos nuotraukas galima išvysti bene visuose populiariausiuose Lietuvos žurnaluose, jos muzika taip pat nepamiršta – vieni jos dainų klausosi ir dainuoja nuoširdžiai, kiti su tam tikru sarkazmu. Kaip bebūtų – tai žmogus nusipelnęs dėmesio ir pagarbos!

Anksčiau Džordana buvo tituluojama naktinio klubinio gyvenimo simboliu, tačiau laikai keitėsi ir šokių aikšteles užvaldė sunkiosios šokių muzikos ritmai. Šiuo metu stebima spiralės tendencija, kai klubuose vis labiau pageidaujama tampa pop/house stiliaus muzika, tuo tarpu sunkesnis stilius savo vietą atrado įvariuose masiniuose festivaliuose.  Taigi rugsėjo 4-ąją turėsime galimybę laiko spirale nusikelti atgal ir prisiminti ankstesnius laikus šėldami pagal legendinius legendinius hitus kartu su pop muzikos primadona.

REKLAMA

Pranešama, jog šis koncertas nuo kitų skirsis savo profesionalumu – bus stengiamasi išvengti įvairiausių incidentų, taip dominančių „geltonąją spaudą“. Tai garantuoti pasižadėjo tiek naujoji Džordanos vadybininkų komanda, tiek ir naktinio klubo atstovai.

Koncertas bus skirtas norintiems linksmai praleisti penktadienio vakarą, pasiklausyti visiems gerai žinomų iki skausmo kūrinių, - tad skeptikus mandangiai paprašysime aplenkti šį renginį bei susilaikyti nuo komentarų, tuo labiau, jog alterantyvų šiai dienai tikrai bus – viena iš rimčiausių koncertas „Siemens“ arenoje!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų