Prasidėjo prekyba bilietais į miuziklo „Paryžiaus katedra“ premjerą, klube „Balsas.lt“.

Milžiniškos sėkmės sulaukęs renginys vasario 25, 26 dienomis bus pirmą kartą parodytas kamerinėje, iki tūkstančio žiūrovų talpinančioje, erdvėje. „Paryžiaus katedros" sienas drebins talentingiausi Lietuvos atlikėjai.

Bilietus į renginį jau galima įsigyti visose BILIETAI.LT kasose ir internetu. Jų kaina 50 – 70 litų. Vietų skaičius klube miuziklo premjeros metu bus ribotas.

Neįtikėtino populiarumo ir įver­tinimo Lietuvoje bei pasaulyje sulaukęs miuziklas jau vasario mėnesį su­skambės naujais balsais. Pagrindines „Paryžiaus katedros“ arijas lietuviškai atliks jaunieji operos meistrai: Raimondas Baranauskas, Akvilė Garbenčiūtė, Ingrida Ži­liūtė. Klubo „Balsas.lt“ scenoje taip pat pasirodys Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstami dainininkai: Vaidotas Baumila, Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis Viktoras Malinauskas ir Egidi­jus Bavikinas. Numatoma, kad ateityje miuzi­kle vaidins Povilas Meškėla ir Deivis.

„Forum Palace“ rūmuose įsikūrusiame klube „Balsas.lt“ „Paryžiaus katedra“  bus rodoma nuolat. Renginio organizatorių teigimu, nors koncertai bus pritaikyti mažesnėms, apie tūkstantį žiūrovų talpinančioms klubo erdvėms, pats vaidinimas išliks toks pat jautrus, charakteringas ir įspūdingas.

REKLAMA

„Manome, kad mažesniam žiūrovų skaičiui rodomi vaidinimai dar geriau atskleis pasaulinio garso operos, atliekamos lietuvių kalba, grožį ir bus jaukesni. Džiaugiamės, kad mūsų darbą įvertino tiek daug žmonių. Tik jų dėka „Paryžiaus katedra“ neliko vienadiene švente – pasimėgauti įspūdingais Lietuvos atlikėjų pasirodymais galės dar daugiau žiūrovų“, – sako miuziklo organizatoriai.

Miuziklas „Paryžiaus katedra“ buvo parodytas apie 3 tūkst. kartų 13 skirtingų šalių. Kūrinys įrašytas į Gineso kaip la­biausiai perkamas miuziklas pasaulyje - vien tik prancūziškai kalbančiose šalyse buvo parduota apie 7 milijonus įrašų vienetų. Kalėdų laikotarpiu jausmingas „Paryžiaus katedros“ arijas atliko ryškiausios mūsų šalies muzikos žvaigždės. Renginys sulaukė milžiniškos sėkmės – miuziklą išvydo tūkstančiai Lietuvos žiūrovų.

„Paryžiaus katedros“ vaidinimus klube „Balsas.lt“ organizuoja „Domino“ teatras.


Rašyti komentarą...
n
na
2009-02-04 10:48:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai čia žadėtoji jaunoji karta? Abejoju, ar bus taip pat gerai kaip buvo didžaijame pastatyme. Nematau nė vieno turinčio tiek pat charizmos kiek Juozapaitis, Mantas ar Grigorian. Nė vieno tokio balsingo kaip Seilius. O ir amžiumi šie dalyviai nedaug skiriasi (jei išvis skiriasi). Kažkodėl man atrodo, kad pusė solistų persikraustė iš "Ugnies medžioklės". Tikiuosi "Paryžiaus katedros" jie nesugebės sugadinti. Nes " Ugnies medžioklė" buvo nevykusi...
Atsakyti
0

J
Juta
2009-02-06 13:44:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku. Tik Phoebus turi buti tenorius, ne bosas aba baritonas. Oktava zemiau Belle, kaip gruodi, dovanokit. Tai nepagarba Cocciante ir miuziklo gerbejams.
Atsakyti
0

Žiūrovė
2009-03-30 12:54:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamonė! Jau "Ugnies medžioklė" tai tikrai gerai pastatyta!
O štai "Paryžiaus katedroje" amžiaus skirtumas tarp atlikėjų taikrai yra. Vienam iš Febo vaidmens atlikėjų - 30 metų, Fluer De Lys vaidmens atlikėjai 17 metų, o PČeslovas Gabalis taip pat jau ne pirmos jaunystės.
Deja, dėl pakankamai mažos erdvės ir nedidelio šviesų kontrasto nebuvo pasiekta to, ką parodė ankstesnių metų premjera.
Ne visi aktoriai buvo pilnai pasiruošę ir turintys daugiau patirties.
Pritariu, jog Edmundas Seilius geriausiai įkūnija Greguaro vaidmenį.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų