Besifilmuojančias „Naująsias pupytes“ varstė Lukiškių gyventojų žvilgsniai

Vieną tamsią vasaros naktį grupės „Naujosios pupytės“ merginos  nusprendė praleisti  be miego. Oksana, Ingrida, Neringa ir Skaistė  nuo vėlyvo vakaro iki  ankstyvo kitos dienos ryto lakstė Vilniaus gatvėmis, karstėsi stogais, apverkė nelaimingas meiles ir prakeikė baisias mylėtų vyrų išdavystes. Gal tai Oksanos mergvakaris – stebėjosi daugelis?  Tačiau iš tiesų merginos filmavosi naujam LNK sezono atidarymo filmui.

„Vasarą naktys pakankamai trumpos, norėjosi per trumpą laiką išgauti maksimalų rezultatą", - LNK laidai „Karamelinės naujienos" sakė klipo iniciatorė  Oksana Pikul.

Keista ir šiek tiek beprotiška merginų veiksmų idėja pasirinkta ne šiaip sau. Pasirodo, tai  geriausiai atspindi pagrindinę „Naujųjų pupyčių“ klipo mintį.  Daina „Išprotėjusios naktys“ – sena Oksanos, Ingridos, Neringos bei Skaistės svajonė. Metas klipo premjerai pasirinktas  taip pat ne  atsitiktinai. Juk ant nosies – naujojo  LNK sezono atidarymas.   Tokiai progai privaloma pasiruošti atsakingai. „Tarėmės su dizainere dėl suknelių. Žiūrėjome labai atsakingai į šukuosenas, makiažus, kad viskas būtų išbaigta ", - sakė Oksana.

REKLAMA

Didžiosios linksmybės prasidėjo tada, kai keturios pasipuošusios gražuolės naktį  užsikabarojo filmuotis  ant „Vilniaus vartų“ stogo. O jis puikiai matomas iš Lukiškių kalėjimo. Raudona suknele apsivilkusi Ingrida kaip geriausias afrodiziakas kaitino kalinių fantazijas. Vyrai ėmė rėkauti, kad  mergina nusirengtų drabužius. Tačiau norams nebuvo lemta išsipildyti. „Labai jau nederamai atrodė, kai gražiai apsirengusiai merginai vyrai mėtė nešvankius juokelius. Bet mes tik nusišypsojom ir dirbom toliau", - sakė Oksana.

Visą naktį praleidusios su kameromis, merginos kaip reikiant įsiaudrino ir niekaip negalėjo sustoti. Taigi, ekspromtu gimė dar vienas pupyčių hitas  – „Kokteiliai“.  Tačiau  jį, kaip ir „Išprotėjusių naktų“ premjerą, pamatys visi, kurie jau šį sekmadienį 19 val. žiūrės naujojo LNK sezono pristatymo filmą „Operacija  LNK ir kitos aistros“.

Išskirtinis reportažas iš klipo „Išprotėjusios naktys" filmavimo aikštelės jau šį trečiadienio vakarą 20. 45 val. „Karamelinėse naujienose" per LNK.


Rašyti komentarą...
b
bla
2012-08-29 15:39:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
aha, nemeluokit
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų