Festivalio „Be2gether”, jau birželio 12 – 14 dienomis vyksiaančio prie Norviliškių pilies, organizatoriai įspėja nepasikliauti bilietų perpardavinėtojais. Šiemet, ypatingai suaktyvėjus nelegaliai bilietų prekybai, stipriai padaugėjo ir netikrų bilietų pardavimai.

„Be2gether” rengėjai teigia, jog praėjusiais metais į festivalį taip pat bandė patekti nemažai žmonių, turinčių kopijuotus kvietimus arba bilietus. Todėl Norviliškėse šiais metais bus dar labiau sustiprintas bilietų tikrinimas, o ketinantinantiems atvykti į festivalį patariama bilietus įsigyti iš oficialių bilietų platintojų.

Bilietai ir kvietimai turi unikalius kodus, todėl užtikrinti, jog į renginį patektų tik vieno unikalaus bilieto turėtojas yra gana paprasta. Esant dabartinei finansinei situacijai žmonių, bandančių patekti į renginius su netikrais bilietais vis daugėja. Renginių organizatoriai sako, jog nutinka ir taip, kad pats asmuo net nežino, jog paduoda tikrinimui falsifikuotą bilietą

„Įspėjame renginių lankytojus, kad jokiu būdu nesusigundytų perpardavinėtojų siūlomais bilietais, ypač elektroniniais. Elektroninius bilietus galima įsigyti tik iš oficialaus bilietų platintojo, o elektroninius kvietimus tik iš renginio organizatorių“, - teigia bendrovės „Tiketa“ generalinis direktorius Vytautas Kernagis.

REKLAMA

Likus valandai iki renginio jau įprasta matyti prie įėjimų lūkuriuojančius perpardavinėtojus, tačiau šiandien perpadavinėjimas labiausiai klesti internetinėje erdvėje. Dar likus nemažai laiko iki renginio, internetiniuose forumuose galima surasti daugybę žinučių apie siūlomus pigesnius bilietus. Įstatymų sergėtojai primena, kad bilietų perpardavinėjimą draudžia Lietuvos Respublikos įstatymai.

Bilietai visoms trims dienoms šiuo metu kainuoja 160 Lt, vienai dienai – 95 Lt. Birželio 6 d. bilietai brangs.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų