Rašyti komentarą...
į teatrą vaikšto tokie, kaip komentatorius "linas 2007-02-23 08:13:39 " iš mažosios raidės, jei taip negerbia artistų.
matyt ir tu toks pats prasigeres degradaves tipelis,kuris scenoje jau vos pavelka subine! Matau tokiu ,nes stebiu beveik kiekviena spektakli. Geda!
o ar ne šios Batkovnos dėka Vološinas degradavo. Tokių sulaužytų kūrybinių likimų galima būtų surašyti visą sąrašą . Tą metodą šita ponia yra gerai įvaldžiusi: kas ne su ja- tas priešas ir yra paprasčiausiai sužlugdomas. Nekiekvienas turi stiprybės atlaikyti šios "vadovės" rankomis sukurtą kūrybos vaakumą. O juk kiek pastangų valstybei, čiurlionkei kainuoja paruošti talentingą šokėją, kurių tikrai yra ne marios. Mano manymu, tai tiesiog nusikaltimas iš Kultūros ministerijos, teatro vadovybės pusės taip aplaidžiai žiūrėti kaip baleto trupėje švaistomasi talentais lyg privačioje firmoje.
Ka!? Volosinas Tebaldas!? Jis jau ir kordebalete netinkamas!!!! Degradaves visai.... O kazkada gerai soko ...kol nepateko i Nelickos ir jos padruzkiu kompanija! O as vietoj "Batkovnos" neisleisciau trims menesiams chalturinti po Europa, o gal ir pasiulyciau pasieskoti kitu teatru.....ant Lietuvos!
labai gaila kad salia tokio grazaus meno trinasi tokie hamai ir paslamekai geda jodaburniaj
Tatjana Batkovna dumajet, kad jos zentas ir visi, kurie myli ji ir ja, soka gereusei ant Lietuvos, a visokie ten Valasinai i kitokie savo nuomone turintys xitriugos gali eit velniop is sitos privacios , bet kulturos ministerijos pridengiamos, Tatjanos Batkovnos baleto trupes. A jei kas nors nepatinka biedniems litovcams ziurovams - tai jie irgi gali eit gatven pasiieskot kitu baleto trupiu ant Lietuvos. Vsio.
kaip aukštai Sedunovos žentas šokinėja, bet kur dingo ir kodėl super Tebaldas, Vološinas, a Tatjana batkovna?
Į viršų