Šiandien 19.40 val. TV3 aštrios pokalbių laidos „Kodėl?“ studijoje – neįtikėtina pokalbių drama. Šį kartą susitiks du nesutaikomi priešai: Kedžio šalininkai ir teisėsaugos atstovai. Drąsiaus Kedžio artimųjų kova tęsiasi – ar dar įmanoma sulaukti teisingumo?

„Aš nenoriu, kad šitie žmonės tyčiotųsi“, – prieš pat filmavimą pareiškė buvusi vaikų teisės kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė.

Dar neprasidėjus diskusijai, laidos vedėja Rūta Janutienė turėjo raminti politikus ir teisininkus, kurie vos tik įžengę į studiją sulaukė karštų emocijų ir garsių šūksnių: „Gėda!“

„Tai, kas čia vyksta, yra spektaklis!“ – kas galėjo pamanyti, kad šie žodžiai tebuvo įvadas Vytenio Andriukaičio akibrokštui. Pareiškęs, kad paduos Seimo narį Saulių Stomą į teismą, viduryje filmavimo V. Andriukaitis pasuks iš studijos su įjungtu mikrofonu, ir šis užfiksuos politiko užkulisiuose sukeltą skandalą.

Garsūs aktoriai, visuomenės veikėjai, esami ir buvę ministrai, prokurorai TV3 laidos „Kodėl?“ studijoje susikaus beprecendentiniame argumentų mūšyje. Neringa Venckienė prieš Teisėjų tarybos pirmininkę Laimą Garnelienę ir Rimantę Šalaševičiūtę. Terorizmu kaltinta ir kankinta Eglė Kusaitė prieš Seimo žmogaus teisių komiteto pirmininką Arminą Lydeką. Kęstutis Čilinskas prieš Vytenį Andriukaitį.

REKLAMA

Pokalbių laidos svečių diskusiją lydės audringos tribūnų reakcijos. Tiek švilpimo, trypimo ir emocijų protrūkių televizijos eteryje jau seniai nebuvo.

Faktai ir argumentai, kova ir gynyba – kur slypi nesibaigiančios bylos tiesa, šį vakarą aiškinsis pokalbių laida „Kodėl?“ 19.40 val. tik per TV3.


Rašyti komentarą...
a
anava
2010-09-20 11:26:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
šaunu, kad atsirado diskusijų laida, kurioje visos pusės gali tiesiai šviesiai paklausti viena kitos ir gauti atsakymus. O kartais ir negauti. Bet ir tas atsisakymas diskutuoti kartais pasako labai daug. Na, o mums belieka žiūrėti, daryti išvadas ir spęsti, kas teisus, kas ne.
Atsakyti
0

i
irena
2010-09-20 21:00:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
man tai ziauriai gerule laida. Astri. Idomi ziureti. Noreciau sudalyvauti filmavime
Atsakyti
0

Šaunuoliai
2010-09-21 17:48:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiki laida. Lietuvoje tokių trūkumas.

Vakarykštė laida eilinį kartą parodė, kokia tamsa gaubia Lietuvą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų