Jau seniai agentūros „Atari”, kuriai vadovauja garsusis didžėjus Ignas, renginiai tapo geriausių diskotekų sinonimu.

Jų renginiai su daugybe garsiausių didžėjų vyko visoje Lietuvoje. Naujausia „Atari” serija „Atari Escape” jau šį penktadienį, sausio 9 d., startuoja sostinės klube „Gravity”. Pirmojoje diskotekoje pasirodys visuomet plojimais sutinkamas britų dueto „Echomen” narys  Anton Fielding. Kartu su svečiu gros Ignas, Recoco ir Aout6.

Iki pat vasaros jau suplanuota „Atari Escape” serija kiekvieną mėnesį kvies į tituluotų bei labai Lietuvoje mylimų didžėjų pasirodymus. Vasarį - Tomcraft ir Lutzenkirchen „gyvai“, kovą - Kris Menace, balandį - „King Unique“ „gyvai“, gegužę - G-Pal ir Anna Maria. Jiems talkins žinomi didžėjai Ignas, Kastis Torrau, Donatello, Aout6 ir kiti. „Kiekvienas „Atari Escape“ svečias, kaip ir visi lietuviai didžėjai, yra geri mano bičiuliai, todėl ruošiamės su geriausia nuotaika. Beje, „Gravity“ nėra guminis, tad bilietų pasirūpinkite iš anksto“, - tvirtina serijos šeimininkas Ignas.

Pirmajam svečiui John Digweed komplimentai

Šį penktadienį įspūdingą penkių renginių seriją pradės tikras Kauno klubo „Exit” numylėtinis Anton Fielding iš „Echomen”. Šiai penkerius metus šokių aikštelėse karaliaujančiai grupei gerų žodžių niekada negailėjo ne tik elitiniai  John Digweed, „Deep Dish”, ar Sasha, bet ir visuotinė didžėjų biblija DJMAG. Penkiolika sezonų už pulto grojantis britas sostinės klube „Gravity” pasirodys pirmą kartą.

REKLAMA

Ne vieną kartą vienoje scenoje kartu su James Zabiella, Satoshi Tommie,  „Peace Division”, Seb Fontaine, James Lavelle grojęs Anton Fielding puikiai pažįstamas ne tik kaip didžėjus, bet ir kaip prodiuseris. Tokius, jo kartu su kolega Chris Scott prodiusuotus „Echomen” kūrinius, kaip „Perpetual“, „Substance“, „Cure“ ar „Thru  You“ žino daugelis šokių muzikos gerbėjų ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Iki šių dienų diskotekose dažnai grojamas „Perpetual“ Lietuvoje buvo tapęs  šokių aikštelių himnu ir gerbėjų yra atpažįstamas iš pirmųjų akordų.

Ne ką mažiau nei „Echomen" yra žinomas kitas Anton Fielding, pastaruoju metu labai sėkmingas projektas „Solaris Heights”. Grupės kūrinius: „Vice” bei „No Trace“ paskutiniais metais į savo rinkinius ir setus traukė visi iš eilės: Tiësto, Dubfire, John Digweed, Hernanas Cattaneo, Satoshi Tomiie, Dave Seaman ir kiti. Ištiestomis rankomis jį visuomet sutinka tokiuose amžinai “trendy” klubuose, kaip „Womb” (Japonija), „Mint” (Argentina), „Circus” (JAV), „The End” (D. Britanija).

Po ketverių metų „Atari” grįžta „namo”

„Gravity“ nebereikia įrodinėti savo vietos sostinės naktinėje scenoje. Muzikine prasme klubui lygių nėra. Man tikrai ne gėda stoti prie to pačio stalo, kur plokšteles suka „Ame“, Ewan Pearson ar „Simian Mobile Disco“, - taip Ignas paaiškino priežastį kodėl „Atari“ renginiai nuo šiol kvies būtent į klubą „Gravity“.

Šį savaitgalį į šį klubą iš karto su net penkiais renginiais sugrįžtanti Igno serija „Atari Escape”  turėtų tapti nemaža staigmena klubinės muzikos gerbėjams. Anksčiau čia trejus metus rengęs labai sėkmingą renginių seriją „Evolution“, Ignas iki šiol drąsiai gali būti vadinamas vienu populiariausiu visų laikų „Gravity“ rezidentu.

2003-2005-ųjų „Gravity“ sezonuose Igno dėka bene pirmus kartus Lietuvoje pasirodė šūsnis šiandien visada labai laukiamų didžėjų. Jų buvo kelios dešimtys, tačiau garsiausi jų: 16B, G Pal & Anna Maria, „Lexicon Avenue“, „Peace Division“, John Creamer, Barry Gilbey, Desyn Masiello, Luke Fair, Paul Rogers, Chus, Jo Mills bei galybė kitų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų