Pagrininis Kauno pedofilijos bylos įtariamasis Andrius Ūsas – naujo skandalo sukūryje. Į TV3 kriminalinės publicistikos laidą „Akistata” kreipėsi žmonės, dirbę A. Ūso įmonėje „Eurotechnikas”. Jie tvirtina: „Algas mums mokėjo vokeliuose, o pareigūnams vertė meluoti, kad dirbame vos kelias valandas per dieną.”    

Kai Gediminas Stankevičius kreipėsi į policiją, Andrius Ūsas ir vėl išsisuko – pareigūnai atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą.

„Va iš kur tie ponų verslininkų turtai”, – piktinosi nusikaltimais įtariamo darbdavio darbuotojas.

„Juk akivaizdu – Andrius Ūsas turi didžiulį namą Kauno priemiestyje, važinėja prabangiais automobiliais, mėgsta girtis įtakingomis pažintimis teisėsaugos ir politikos sluoksniuose“, – pastebi laidos „Akistata“ vedėjas Kristupas Krivickas.

Galimai iškrypėlių prievartautos mergaitės mama Laimutė Stankūnaitė kaip tik tuo metu mėgavosi didžiule Andriaus Ūso finansine parama. Moters buvusi mokytoja atskleidžia: „L. Stankūnaitė vos tik susipažinusi su A.Ūsu stebuklingai praturtėjo. Lyg iš gausybės rago pasipylė brangios dovanos – batai, rankinės, automobilis. Vyras jai ir butą išnuomojo.”

TV3 laidos „Akistata“ kūrėjai trečiadienio vakarą 19.40 val. klaus už ką Andrius Ūsas buvo toks dosnus Laimutei Stankūnaitei ir kodėl jo darbuotojai skundžiasi algomis vokeliuose. Po kriminalinės publicistikos žurnalistų pranešimo mokesčių inspekcija pradėjo tyrimą.

Ar iš tiesų Andrius Ūsas, dosniai teikęs paramą Laimai Stankūnaitei darbuotojams algas mokėjo vokeliuose, sužinosite rytoj, kovo 17 dieną, 19.40 val. tik per TV3.


Rašyti komentarą...
N
Na ir kas-irodykit
2010-03-16 15:15:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
geriau iš kur pinigai pas vencius ir kedžius reklamai pirkti,spaudą finansuoti...
Juk kas dien tie venciai ir kedžiai per TV...
O vaiką mamai,nes pas tuos nesveiko kriminalinio "psicho" giminaičius vaikui tikrai blogiau...
Atsakyti
0

t
to Na ir kas
2010-03-16 15:19:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejuokink apie Kedžių ir Venckų finansavimą. Jei reiks, visa Lietuva susijung į antrą Baltijos kelią už tą vaiką.
Atsakyti
0

m
mamama
2010-03-16 17:08:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
visi, kas už Ūsą- nesveiki...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų