Prancūzijos mieste Ruene prasidedančiame Šiaurės šalių kino festivalyje bus parodytas ir lietuvių režisieriaus Algimanto Puipos filmas „Nuodėmės užkalbėjimas“.

Keturis filmo seansus numatoma surengti kino teatre „Gaumont Rouen“. Festivalyje kaip garbės svečiai taip pat dalyvaus režisierius A. Puipa bei filme vieną pagrindinių vaidmenų sukūrusi aktorė Rasa Samuolytė.

Filmas „Nuodėmės užkalbėjimas“, pasakojantis dviejų moterų bei trijų vyrų istoriją, sukurtas rašytojos Jurgos Ivanauskaitės romanų „Ragana ir lietus“, „Placebas“ ir „Sapnų nublokšt“ motyvais.

Pagrindinius vaidmenis filme sukūrė aktoriai R. Samuolytė (Vika) bei Aleksas Kazanavičius (kunigas Paulius). Filme taip pat vaidina Kostas Smoriginas, Nelė Savičenko bei Remigijus Sabulis.

„Norėjau sukurti filmą apie moteris, išdrįsusias užminti ant vyro šešėlio (kai kur tai – didžiulė nuodėmė)“, – taip savo kūrinį apibūdino režisierius A. Puipa.

Kovo 5-16 dienomis Ruene vykstančiame festivalyje bus parodyta daugiau kaip 70 filmų iš Vokietijos, Belgijos, Kanados, JAV, Danijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Lietuvos, Estijos, Latvijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Islandijos ir Nyderlandų.


Rašyti komentarą...
X
X
2008-03-12 17:40:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar tokio zemo slamstinio filmo neteko matyti.. Tegu prancuzai paziuri. Gal pagaliau nusvilps puipi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų