Ruoštis Eurovizijos dainų konkursui į Suomijos sostinę Helsinkį išskrido grupė „4 Fun“. Lietuvos atstovai su balade „Love or leave“ Eurovizijos scenoje pasirodys ateinantį šeštadienį, praneša LTV „Panorama“.

Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje nugalėjusi dainininkes Rūtą Ščiogolevaitę ir Aistę Pilvelytę, grupė „4 Fun“ europiečius šeštadienį ketina pavergti subtiliu pasirodymu ir nuoširdumu.

„Stengsiuos padainuoti kuo geriau. Daina lyriška, stengsiuos ją atlikti kuo nuoširdžiau. Tokia ir vinis. Jei pavyks, tai pavyks“, – teigia Julija Ritčik, „4 Fun“ vokalistė.

Šešėlių teatro idėją ant scenos įgyvendinsiantys muzikantai sako, kad dėl pirmosios vietos nekovos. Jei „4 Fun“ nepateks į pirmąjį penketą, kitąmet Lietuvos atstovams teks dalyvauti pusfinalyje.

Į Helsinkį grupė išsivežė Lietuvos vėliavą – ją muzikantams perdavė „LT United“ atstovai, praėjusiais metais Eurovizijoje užėmę šeštąją vietą. Prisistatyti Suomijos sostinėje „4 Fun“ padės ir lietuviška trauktinė.

„Lietuvos ambasadoje gegužės 9 dieną bus mūsų prisistatymo vakarėlis. Visiems pristatysime Lietuvą, pavaišinsime trejom devyneriom ir priminsim, kad mūsų numeris devyni“, – teigia J. Ritčik.

Ketvirtadienį pusfinalyje dėl dešimties vietų finale varžysis muzikos išrinktieji iš 28 šalių. Šeštadienį finale dalyvaus 24 grupės ir atlikėjai.  
 


Rašyti komentarą...
r
rolas
2007-05-11 17:44:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fantastiska daina.
Palaikau Jus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų