Visą vasarą repetavę prieš veidrodį, klubinės pamaivos vėl turi progą viešintis - naujo klubo „Briusly“ atidarymo proga trečiąjai išvaizdos propagavimo serijai sugrįžta „Flomasteriai & Markeriai“.

Rugsėjo 4 dieną, penktadienį, Viniuje duris atrakinantis klubas net girgžda nuo premjerinės nakties įtampos ir truputi bijo, kad visais RGB atspalviais apsirengę svečiaižžiūrės tik į save, o ne į šviežiai nudažytas sienas.

Ryškumą išpažįstantys „Flomasteriai & Markeriai“ pradėti vienu tikslu - paskatinti šokėjus ne tik nužiūrinėti aukas prie baro ir maskatuoti galūnėmis, bet ir atrodyti. Atrodyti, pasirodo, nėra taip paprasta. Kasdieninis tarnautojo ar studento rūbas yra nepakankamas, o tankiai apgyvendintame klube asmenybės žavesys rezervuojamas nebent kitam rytui.  

Todėl visi netradiciniai sprendimai: makiažo tsunamis, suvelti, išversti ar išpūsti rūbai, plaukai į kairę ar ratu, daiktai kaip aksesuaras, savadirbiai markškinėliai ir visa kita, kas skirta tik uždaroms patalpoms su garsia muzika, tinka kuo puikiausiai. Praėjusį vakarėlį visa tai buvo įvertinta prie durų pasodinus autoritetingą komisiją. Viena mergina, kuri į vakarėlį užsuko tiesiai iš parduotuvėje vykusios akcijos „džinsai + marškinėliai už 10 litų“ net paraudo gavusi neigiamą įvertinimą. Ji paparašė raštiškai paaiškinti neįleidimo priežastį.

REKLAMA

Neįleidimas būsimame vakarėlyje bus vienintelis nemalonus patyrimas. Dalis atsainiai nusiteikusių klubų magelanų išgirs pipirinį „Ne!“. Kad taip neatsitiktų, patyrę lankytojai rekomenduoja įdėti pastangų į išvaizdą. Jei ji bus ryški - įėjimo galimybės dvigubėja. O jei neįprasta ir apsauginis išlemens „taip į darbą neičiau“ - tiek pagarba, tiek vakarėlis garantuoti.

Bukmekeriai prognozuoja, kad į trečiajį „F&M“ renginį susirinks apie 65-70 proc. paryškinusių savo išvaizdą. Tiesa, vakarėlio, sukurto grąžinti išvaizdą į madą, ambicijos išties labai didelės - 2010-aisiais, kai Vilnius nebebus kultūros sostine, „F&M“ tikisi sulaukti 95 proc. lankytojų, kurie atitiks keliamus reikalavimus.Komisija

Muzika klube taip pat svarbi, bent jau tuo tiki Miss America, Manfredas ir Kym Wild. Skerdyklinį stilių palikę namuose, jie žada atsinešti pagrojimui „french house“ bei plataus spektro disco. Sakoma, kad tai labiausiai atrodymui tinkantis garso takelis.  

„Flomasterius & Markerius“ rengianti uždara akcijų bendrovė primena, kad vienintelė vieta, kur galima rasti papildomos informacijos apie renginį, yra Vilniuje ir apylinkėse įsivyraujančiame „Facebook“.  Ten galima pažiūrėti ir ketvirtojo dešimtmečio stiliaus patarimus ateičiai (jie galvojo, kad mūsų laikais moterys nešios elektroninius termometrus vietoje diržo - puiki idėja).


Rašyti komentarą...
R
Rengler
2009-09-03 15:09:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na pavadinimas tai atsiprašant.. :D Pirmokėliams
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų