„Balsas.lt“ ragina klausti „Žinių radijo“ laidos dalyvius.

Dažnai girdime, kad aplinkos apsauga Lietuvoje vykdoma neefektyviai, stringa milijoninių ES lėšų panaudojimas. Pradėjus kalbėti apie nelegalias statybas ir naujų sąvartynų atidarymą, iškart kyla abejonių, ar ministerija deramai gina viešąjį interesą. Kelios opozicinės partijos žada net kelti aplinkos ministro Arūno Kundroto atsakomybės klausimą ir surengti ministrui interpeliaciją.

Kokios opiausios problemos šiandien kamuoja Lietuvos aplinkos apsaugos politiką? Kur jų šaknys? Kaip Aplinkos apsaugos ministerijai sekasi užtikrinti viešojo intereso gynimą?

Tiesioginėje „Žinių radijo“ laidos „Apskritas stalas“ diskusijoje dalyvauja Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, Mykolo Romerio universiteto Strateginio valdymo ir politikos fakulteto prodekanė ir „Naujos darbotvarkės Lietuvai“ aplinkosaugos grupės koordinatorė Vida Motiekaitytė ir Aplinkos ministro patarėjas Aidas Pivoriūnas.

Laida skiriama projektui „Nauja darbotvarkė Lietuvai“, rengiama bendradarbiaujant su Demokratinės politikos institutu, remiant Tėvynės sąjungai.

Laida „Apskritas stalas“ – kasdien 17.10 val. per „Žinių radiją“. Vedėjas – Aurimas Perednis.

Klausimus laidos dalyviams galite pateikti šio anonso komentaruose.


Rašyti komentarą...
A
Audrone
2007-12-05 12:45:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ministre aplinkosaugai, kodėl nuodijami žmonės Vilniaus Lazdynų mikrorajone jau apie pusmetį? Kodėl neužtikrinate saugaus ir sveiko gyvenimo šio rajono gyventojams, jie turi kęsti ne tik dumblo smarvę, bet ir kiek girdėjau nelegaliai dirbančios UAB "Senovė" skleidžiamus medicininių atliekų deginimo dūmus, kas trukdo žmonėms ne tik išeiti į lauką, bet ir priverčia aklinai užsidaryti langus, kad neuždūstum? Nejaugi Jūsų ministerija neprivalo rūpintis Lietuvos aplinkos ir žmonių apsauga? Tai protu nesuvokiama. Negana to, Jūs, ministre, neprieštaraujate būsimai Vilniaus apskrities šiukšlių deginimo gamyklai vėl tame pačiame mikrorajone - Lazdynų pašonėjs. Ar Jūs bent suvokiate kokią žalą darote žmonėms ir aplinkai?
Atsakyti
0

r
raimundas
2007-12-05 14:24:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodel negriaunamos nelegalios statybos ? Truksta lesu ? imkit paskolas, anstoliai isieskos is siu statybu savininku (netgi mielu noru isieskos, nes ubagai namu nestato, taigi ras ka paimti)
Atsakyti
0

K
Kęstutis
2007-12-05 16:58:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nelabai supratau, kodėl parinkti tokie keisti pašnekovai: meras ir politikos fakulteto prodekanė? Negi konservatoriai neturi žmonių, kurie profesonaliau susiję su gamtosauga? Negi konservatoriai neturi savo Seimo nario Seimo Aplinkos apsaugos komitete?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų