„Apskritas stalas“: 6-osios Rugsėjo 11-osios metinės – ar dabar terorizmo grėsmė mažesnė?

Publikuota 2007.09.11 17:00

linas k. 2007-09-12 08:57:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Istorikai neleis sumeluoti - pataikavimas fašizmui brangiai kainavo ne tik Europai. Kai nacionalsocializmas išsiplėtė iki Japonijos, kai jis ėmėsi karo Azijoj, Amerikoj, užpuolė TSRS, tik tada demokratinės šalys, pajutusios pavojų, sudarė antifašistinę koaliciją.
Nejaugi ir dabar reiks laukti, kol islamiškasis fašizmas ims realiai grąsinti ir Rusijai, Ispanijai, Egiptui ar Brazilijai, kad būtų sudaryta galinga antiislaminė koalicija?
Negaliu suprasti: kaip galima toleruoti tarptautinius teroristus, kaip galima palaikyti draugiškus santykius su valstybėmis, kurios išpažįsta ir remia islamiškąjį ekstremizmą.
Nacionalsocializmą pasaulyje juk įveikė, negi neįmanoma sutramdyti islamiško terorizmo?

Gaila, nepavyko paklausyti radijo laidos, gal prelegentai rado atsakymą į tokį vaikišką klausimą?   ATSAKYTI
darius 2007-09-11 16:11:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Linai tik vienas klausimas.Kiek tau metuku ir ar tikrai taip mastai?   ATSAKYTI
al 2007-09-11 16:08:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kiek procentu amerikieciu galvoja apie irako vaikus?   ATSAKYTI
Linas K. 2007-09-11 14:55:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visų pirma norėčiau atsiprašyti dėl lietuviškai parašyto, bet rusiškai dvelkiančio klausimo. Tai visai atvirai provokacinis klausimas, siekiantis nukreipti diskusijas į lankas (proteroristines, proantiamerikietiškas). Tokius klausimus tesvarsto Rusijos Dūma ir parapsichologai.

Klausimas: JAV, norėdama apsaugoti savo ir kitų šalių žmones nuo musulmoninio terorizmo, negailėdama lėšų įsivėlė į sunkų pokarinį Irako ekonomikos, valdymo atstatymą, bandydama sustabdyti religinę nesantaiką (pats karas nebuvo nei ilgas, nei sunkus), tuo tarpu Iraką supančios priešiškos šalys (Sirija, Iranas, Pakistanas), prosocialistinės Rytų šalys (Rusija, Korėja, Kinija) atvirai blokuoja JAV pastangas užbaigt Irako demokratizavimo darbus. Ar JAV pastangos nėra beviltiška kova su agresyvėjančiu rytietišku socialistiniu fundamentalizmu? Kodėl JAV sąjungininkai iš Pietų Amerikos, Europos, Azijos bailiai laukia savo Rugsėjo 11-osios? Juk fundamentalistai ateis ir pas juos?   ATSAKYTI
Kodel 2007-09-11 14:13:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kodel niekas Lietuvoje neraso apie tai, kad dalis amerikieciu galvoja, jog sis teroro aktas buvo Amerikos spec. tarnybu suorganizuotas? Ar kam nors teko girdeti, kad is 18 teroristu, kurie dalyvavo nuvarant lektuvus 4 ar 5 lig siol gyvi, kai kurie jau buvo mire iki 9/11. Ar teko girdeti, kad bokstai dvyniai susmumo laivo kritimo pagreiciu, tai yra nebuvo jokio konstrukciju pasipriesinimo, o dar vienas (7 pastatas) irgi sugriuvo, nors i ji nepataike joks lektuvas. Be to, sio pastato griuvimo vaizdas tai klasikinis kryptingo sprogdinimo pavyzdys. Ar teko, kam girdeti, kad lektuvas, kuris isireze i Pentagona nepaliko jokiu sparnu smugio zymiu ant pastato sienu ir sis lektuvas po labai sudetingu manevru trenkese butent i ta Pentagono vieta, kuri maziausiai buvo vertinga... Apie tai kalba ne tik paprasti amerikieciai, bet ir kai kurie generolai, Holivudo zvaigzdes bei profesoriai.    ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų