Kalėdinės Kristinos Ivanovos tradicijos: kelionė pas močiutę ir šiltas obuolių pyragas

Gražiausios metų šventės – jau ant nosies. Laukimu ir dovanų pirkimu gyvena ir grupės „Magnit“ narė, grožio salono „Kristina“ vadovė Kristina Ivanova. Ji tapo tv3.lt naujienų ir pramogų portalo straipsnių ciklo „Garsenybių Kalėdos“ dalyve, ir sutiko pasipasakoti, kaip mini šventes ir ko tikisi iš Kalėdų Senio.

„Šiais metais neinu iš proto dėl dovanų – tai bus mažos smulkmenos ir tik mano šeimos nariams. Ne dovanos šiomis šventėmis yra svarbiausios. Aš labai vertinu žmonių laiką, kurį jie skiria savo artimiesiems“, - pasakoja moteris. Ji teigia, jog jos šeimoje egzistuoja tradicija susirinkti šeimai pas močiutę kaime, prie švenčių stalo.

„Labai smagu, kai šeimoje yra mažųjų. Sesės Natalijos sūnus Kristupas yra nuostabus vaikas. Jis labai laukia švenčių, šurmulio ir, žinoma, Kalėdų Senelio“, - juokiasi Kristina. Vis dėlto žinoma moteris dar neskubina šventinėmis dekoracijomis puošti savo namų, nes žaliaskarę yra įpratusi pasistatyti prieš pat šventes. Visgi grožio studija ir pati Kristina jau trykšta šventinėmis nuotaikomis.

REKLAMA

„Visada per šventes norisi apsirengti jaukiais drabužiais, tai šilti megztukai ar miela šiltesnė suknytė labai tinka šioms šventėms“, - atvirauja moteris.

Geros nuotaikos nestokojanti, atvira ir nuoširdi Kristina labai mielai sutiko ir perduoti skaitytojams linkėjimą ateinantiems metams. „Linkiu, kad kiti metai būtų dar prasmingesni, pozityvesni. Linkiu geros nuotaikos ir vidinės harmonijos. Branginkime vieni kitus ir vertinkime laiką, kurį jums dovanoja Jūsų artimieji“, - šiltus žodžius siunčia Kristina.

Paklausta, ar švenčių stalą papildo savais patiekalais, Kristina ilgai negalvoja ir pasidalina savo mylimu, tradiciniu švenčių pyragu. Pirštus apsilaižysite!

Kristinos Ivanovos obuolių pyrago receptas su taip pamėgtais varškės sūreliais:

Pyragui reikės: • 1 indelio kondensuoto pieno • 1 kiaušinio • 1 šaukšto grietinės (sodai užgesinti) • 1 arbatinio šaukštelio sodos • 7 šaukštų miltų • 8 obuolių • 3 varškės sūreliai Gaminame: Į stiklinę įdedame šaukštą grietinės, į grietinę šaukštelį sodos ir išmaišome, tada į dubenį išpilame kondensuoto pieno indelį, įmušame kiaušinį, grietinę (su soda) ir 7 šaukštus miltų, viską išmaišome.

Nulupame obuolius ir supjaustome gabalėliais, sumetame į dubenį su paruošta mase ir vėl išmaišome. Susipjaustome varškės sūrelius ir išdedame į sviestu pateptą formą (arba sviestinį popierių), tada išdedama jau paruoštą masę ir kepame 45 minutes vidutinio karštumo orkaitėje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų