Šių metų kovo mėn. 21 d. Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) ir aviacijos personalo paieškos ir valdymo bendrovė „AviationCV.com“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šios sutarties pagrindu abi ją pasirašiusios šalys įsipareigojo bendradarbiauti studentų praktikų organizavimo srityje, plėtoti tęstinį mokymąsi ir kvalifikacijos kėlimą aviacijos personalo įdarbinimo srityje bei įtraukti praktinių įgūdžių lavinimą į bendrą studijų procesą.

Taip vadinamas „protų nutekėjimas“ nėra vien šalies politikų eskaluojama problema. Vietos verslininkams vis didesnį galvos skausmą kelia gabiausių Lietuvos studentų pasirinkimas vos baigus studijas dairytis įsidarbinimo galimybių užsienyje. Nors bendradarbiavimas tarp aukštojo mokslo ir verslo organų mūsų šalyje ir yra dar palyginti nauja praktika, vis daugiau į ateitį žvelgiančių įmonių atsigręžia į vietinius universitetus siekiant sukurti aukštos kvalifikacijos specialistų pasiūlą sėkmingai veiklą vystančioms vietos bendrovėms.

„Vienas iš dažniausiai užduodamų abiturientų klausimų yra apie būsimas darbo vietas pabaigus studijas universitete. Nenuostabu, kad investavę lėšas į aukštąjį išsilavinimą mūsų šalies jaunuoliai siekia užsitikrinti ne tik aukštą mokslo kokybę, bet ir atitinkamas perspektyvas įsidarbinti viename ar kitame rinkos sektoriuje. Aviacijos sritis yra labai konkreti, todėl bendradarbiavimo sutartis su bendrove, kuri užsiima aviacijos specialistų įdarbinimu visame pasaulyje, mūsų Universitetui yra labai svarbi,“ - teigė Darius Verbyla, Kazimiero Simonavičiaus universiteto kancleris.

REKLAMA

Aviacijos vadybos studijų programa sukurta atsižvelgus į Vokietijoje, Lenkijoje, JAV ir Australijoje vykdomas panašias studijų programas, universitetas glaudžiai bendradarbiauja su Jungtinės Karalystės universitetais. Planuojama, kad sėkmingai baigę keletą kursų Aviacijos vadybos studijų programos studentai galės du semestrus praleisti Jungtinėje Karalystėje ir gauti dvigubą diplomą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų