Žymiausias Bangladešo universitetas nurodė pradėti politikos mokslų dėstytojo daktaro disertacijos tyrimą, kuris tvirtino per daugiau nei trejus metus apklausęs 1,3 mln. žmonių – daugiau nei tūkstantį per dieną.

Mohammadui Noorui Uddinui iš Dakos universiteto daktaro laipsnis praėjusiais metais suteiktas už tyrimą „Marksizmo praktikos ir jų įtaka šiuolaikiniam pasauliui: objektyvizacijos atvejis“.

Atlikdamas tyrimą nuo 2008 metų birželio iki 2011 metų gegužės jis apklausė 1,275 mln. žmonių, o tai reiškia – apie 1,2 tūkst. žmonių per dieną, teigė universiteto vicekancleris Arefinas Siddique.

„Mes nusprendėme atlikti šios disertacijos tyrimą po to, kai sulaukėme politikos mokslo fakulteto dekano ir penkių kolegų dėstytojų skundų. Šį reikalą tirs penkių narių komitetas“, – naujienų agentūrai AFP sakė jis.

„Į jį įtrakukėme ir interneto ekspertą, nes M. N. Uddinas tvirtina, kad visus šiuos žmones jis apklausė internetu“, – pridūrė A. Siddique.

Su pačiu dėstytoju nepavyko susitiekti, tačiau vienas jo disertacijos vadovų ir universiteto politikos mokslų departamento vadovė profesorė Shawkata Ara Hossain gynė darbą teigdama, kad juo tiki.

Disertacija buvo gera“, – AFP sakė ji.

Valstybinis Dakos universitetas yra žymiausia aukštojo mokslo įstaiga, rengianti geriausius šalies studentus ir akademikus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų