Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pietų Afrikoje zoologijos sodo prižiūrėtojas stebuklingai išvengė mirties po to, kai jį pasibaisėjusių turistų akivaizdoje užpuolė penkių metrų ilgio krokodilas.

Pietų Afrikoje zoologijos sodo prižiūrėtojas stebuklingai išvengė mirties po to, kai jį pasibaisėjusių turistų akivaizdoje užpuolė penkių metrų ilgio krokodilas.

REKLAMA

Krokodilų prižiūrėtojas Sean Le Clusas buvo žiauriai užpultas, kai jam sėdint ant 660 kg sveriančio grobuonies nugaros, į jį nusitaikė kitas gyvūnas, rašo dailystar.co.uk.

„Crocodile Creek“ fermoje Pietų Afrikos Kvazulu Natalio provincijoje 68 metų vyrui bandė įkąsti krokodilo patelė vardu July, kai tuo pat metu jį puolė Nilo krokodilas Hannibalas.

Daugiau nei 30 metų prižiūrėtoju dirbantis Sean sugebėjo ištrūkti iš  žvėries beveik 13cm ilgio dantų, įsmigusių jam į šlaunį. Krokodilas pasisuko šonu ir nuvertė prižiūrėtoją ant aptvaro grindų, o šis sugebėjo ištrūkti keturiomis.

Sean ką tik buvo sušėręs patelei vištą, kad ji nusiramintų, o miniai atliko savo „vakarėlio triuką“ sėdėdamas ant Hannibalo nugaros.

REKLAMA

Milžinišką plėšrūną jis vadina „geru berniuku“, glostydamas jam tiesiai už galvos, bet nepastebi, kaip staiga link jo pasisuka patelė, vardu July. Paskutinę akimirką jis ištraukia koją iš patelės pražiotų nasrų ir atbaido ją lazda, po to, saugumo sumetimais, nulipa nuo didžiulio patino.

Plėšrūnas puolė prižiūrėtoją

Tačiau, atitraukus dėmesį nuo Hannibalo, šis milžiniškas plėšrūnas pasinaudoja šansu ir, plačiai išsižiojęs, puola. Sean, kuriam anksčiau buvo įkandęs kitas krokodilas ir dėl patirtos kojos žaizdos jis šlubavo 11 mėnesių, apimtas panikos šoko atgal.

REKLAMA
REKLAMA

Jis anksčiau yra sakęs: „Jei krokodilas tave sugriebia, žaidimas baigtas“.

Dešimtys turistų rėkė iš šoko per galimai mirtiną išpuolį „Crocodile Creek“ turistų traukos centre Pietų Afrikoje. Populiariame roplių parke Utongati upės užliejamoje lygumoje į šiaurę nuo Durbano gyvena 6000 krokodilų, aligatorių ir gyvačių.

„Crocodile Creek“ atstovas spaudai dienraščiui „The South African“ sakė: „Sean liko  dvi didelės žaizdos nuo Hannibalo dantų, bet jis pats jas susiuvo ir po 20 minučių grįžo į darbą“.

Tai buvo pirmas kartas, kai Hannibalas įkando prižiūrėtojui ir taip atsitiko todėl, kad patelė apsigyveno pas jį ir, gali būti, kad jai pritrūko dėmesio.

Sean stebėjo patelę, o Hannibalas jam tiesiog priminė, kad jis tebėra ten – jei plėšrūnui būtų pavykę tinkamai sugriebti koją dantimis, prižiūrėtojui tai būtų baigęsi blogai.

„Tai kaip ir kiekviename darbe – visada yra traumų tikimybė“, ‒ sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų