• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienis Zodiako ženklams bus sudėtinga diena. Astrologai ragina gerai apgalvoti savo žodžius, nesivelti į ginčus su kolegomis.

Ketvirtadienis Zodiako ženklams bus sudėtinga diena. Astrologai ragina gerai apgalvoti savo žodžius, nesivelti į ginčus su kolegomis.

REKLAMA

Avinas

Netikėtumų ir klastos metas. Reikalus tvarkykite neskubėdami, automobilį vairuokite nesinervindami, kitaip patirsite nenumatytų išlaidų.

Tauras

Labiau apgalvokite savo žodžius. Venkite ginčų su kolegomis. Šis laikas tinkamas atsakingam pokalbiui su savo vaikais.

Dvyniai

Diena netinkama aktyviai veiklai: užsiimkite namais, šeima. Jei teks dirbti, būkite itin atidūs rašydami, skaičiuodami.

Vėžys

Diena žada ne visai malonių netikėtumų, galite sužinoti tai, ką nuo jūsų slėpė vaikai, antroji pusė ar mylimas žmogus.

Liūtas

Dirbkite neskubėdami, susikaupę: galite padaryti apmaudžių klaidų. Neskubėkite vairuodami, nesiblaškykite eidami gatve. Labiau pasaugokite sveikatą.

REKLAMA
REKLAMA

Mergelė

Nederėtų demonstruoti savarankiškumo, galios, įtakos: viskas gali išeiti atvirkščiai. Stiprinkite bendradarbiavimo ryšius ir atidžiau, nuoširdžiau reaguokite į antrosios pusės skundus, prašymus, net jei jie pasirodys perdėti.

REKLAMA

Svarstyklės

Sudėtinga, įtempta diena, kai lengva apsirikti, ko nors netekti, kai itin svarbi atida. Kad ir kuo užsiimsite, kad ir su kuo bendrausite, nepasiduokite emocijoms.

Skorpionas

Tuščia mėginti ką nors suprasti ir paaiškinti, ypač vaikams, antrajai pusei, mylimam žmogui. Nederėtų priimti sprendimų, susijusių su kelione, užsieniečiais.

Šaulys

Nerizikuokite nei važinėdami, nei dirbdami, nei įsipareigodami. Jei jums trūks pasitikėjimo savimi, prašykite draugo, kad patarpininkautų.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Nenuliūskite gavę netikusią žinią: gana greitai viskas pasikeis (gal net šį vakarą?). Tai netikusi diena ką nors planuoti, nesusikalbėsite, apsiriksite.

Vandenis

Pasyvus metas, likite nuošalyje, venkite nereikalingo bendravimo, daugiau laiko praleiskite namuose. Nepalankus laikas ir svarbiems įsipareigojimams, vargu ar ištesėsite žodį.

Žuvys

Tikrinkite jus pasiekiančią informaciją. Tai apgaulinga diena, nepalanki nei kelionėms, nei svarbiems susitikimams, nei reikšmingiems apsisprendimams.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų