Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Puiki merė
Ir kiek čia reikia, kad priimt protingus sprendimus
21a. Sirvintos grizta i sovietmeti. Gal isvis i vienuoliu laikus grizkime. Dar nenori mere vaiku nuplakti uz masturbacija, jaunimui uz s eksa gal i kaleimus sodins ir vaistais prisers, kad negyventu jaunimas, kaip religiniai fanatikai. Mere is Sirvintu ligotu Amisu sekta daro, ten irgi s ekso nera tarp jaunimo, kad nepastoti reikia minute sokineti aktyviai ir issokinesi viska, taip pastojusi amise sake, nes tevai moke taip. Religinis fanatizmas, moralinis ugdymas, visokie susilaikymai, sektantizmas skirtas slykstiems, emociskai neigaliems ir grigidiskiems zmonems, nes kiti aistra, jausmus turi. Kol esi jaunas visas taip jaudina, taip grazu, o cia siulo laukt klimakso ar andropauzes ir tada suzinot kas yra s eksas, kai jo nebereikes jau.
21a. o toks durnynas vyksta, pabegsciau is Sirvintu jei ten gyvenciau. Dabar mokytojai gales smurtaut pries mokinius, nes mano laikais, tai mokytojai taip elgesi, ne vienas klasiokas per mokytoju terorizavima ir nusizude, tai dabar filmuoja, yra irodymai, tai nori is jaunimo atimt laisve. Zodziu truksta. Vilniuje tokios nieks nerinktu, vatufkiu per mazai, kad uz tokia agresyvia, sektantiska, snobiska, griezta moteri kas balsuot. Sirvintose matyt daug vatniku ir mazochistu, kad nori draudimuose gyvent.
@galimai Pavardink man metus kuriais čia zudesi masiškai vienoje klasėje nuo mokytojų teroro, aš prachekinsiu archyvuose.
@galimai Gydykis,ir truputį mokykis raštingumo.
@galimai Dar vienas nusikalbėjo
@galimai Reikia džiaugtis, kad yra tokią mere, tai vaikai kaip banditai augą, kokią ateitis mūsų Lietuvos laukia, nesusimastet??? tik vieną žodį žinot- vatnikai, geda
@galimai Matyt esat iš vaivorykštyni,kad toks supykęs.Juk nepamiršom įvykį kaip mokinys sumušė mokytoją dėl telefono.Tai dabar bus tvarka visiems.
Siaubas kokia puritone, uzjauciu SIrvintu jaunima su tokia davtka. Kuri pries gyvenimo ugdymo programa, nori, kad jaunimas butu durniais ir nieko nezinotu, o jau patektu pas medikus su nestumo arba lpl, arba net nesuprastu, kad artimas prievartauja, nes vaikams gi negalima lytinio svietimo, tik tas idiotiskas dorinis davatku ugdymas. Skandinavijoje vaikai normalus, ramus, viska zino ir ismano, o pas mus uzguiti, rekia, kaip laukiniai per pertraukas, neapsisviete, nieko neismano, nes tevai kvaili, tai nori ir kad vaikai tokiais isaugtu ir nieko nezinotu.
Atimt viska is jaunimo reikia, uzdaryt i rusi ir laikyt iki 18m.kad telefonu nesinaudotu, s ekso negalima, saves patenkint taip pat, gal venuolius sektantus augint reikia, asutinius apatiniu uzdet, nekaltybes dirza uzdet panoms ir vaikinams, tada tokios davatkos ligones frigidiskos bus patenkinta. Ir taip Lietuvoje kruva vienisu, depresija, oks, bendravimo ir kitokio pobudzio sutrikimu zmoniu yra, tai nori nu paauglystes vaikus idiotais paversti, kad tie sulauke pilnametystes zudytusi ar tokius sektantus ir davatkas tevus, mokytojus nudobtu, nes psichika nuo draudimu ir moralu pakrinka. Nebus telefonu, tai kur vaikas pasisleps nuo bjauriu klasioku, piktu mokytoju, kaip senais laikais iseis ir klases ir puldines pacukai priekabiautojai. Mane, kad buvau jauna nuo depresijos ir savizudybes butent ir isgelbejo telefonas ir internetas, nes jame gali nuo tu slyksciu davatku pabegt. Kaip dziaugiuosi, kad negyvenu SIrvintuose, kur ta tirone bijanti lytinio svietimo valdo, tokioms i vienuolyna issikelt ir negadint jaunimui gyvenimo reikia. Tyciojasi politikai, tokios davatkos, tevai sektantai is vaiku, paskui stebisi, ko vaikai zudosi, visaip glusinasi, kad pabegt nuo to gruzo aplink. Mokykla realiai nieko gero neismoko, taip gerai mokiausi, 9,5 vidurkis, egzai puikus ir jokios naudos is to, tiek streso, pastangu, nemiegotu naktu del mokslu, kad net i ligonine nualpus patekau ir kas is to, slyksti kolege vyresne apmeluoja ir liepia iseit is darbo, suzlugdo karjera ir lieki be nieko tik isvaisciusi jaunas gyvenimo dienas. Reik gyvent ir veikt ka nori, o mokslai yra bereiskmiai, gautas 10 tukas neduos tau tukstanciu algos, darbo vietos, laimes. Klasiokai turtuoliu mafuku vaikai milijonus varto, o klases simtukininke sedi valytoja naktim dirba, nes diena neigalia mama slaugo, tai kas is tu jos simtuku ir geru pazymiu. Mokykla bevertis laiko svaistymas, baigiai ir pamirsai, taip pat ir tevai, kuo toliau nuo blogu tevu, geriau i kita miesta, sali issikelti, kad tevu slaugos desimtmeciams valstybe su visom soc bobom neuzkrautu, kad gyvenimo nebus, tik 20m.slaugyt tevus. Jaunimui reikia begti, kol gali.
@Vita Gyvenimu nusivylusi
@Vita Dar viens berazume.....
Saunuolė Pinskuvienė,tikrai viena geriausių Lietuvos valdini nkiu,o dar grazuolė ir protinga.Kiek nebandė įgelti besmegenės poniutės,jai kaip vanduo nuo ząsies.Uz tai kad protas vyrauja,o dar liaudies ismintis sako,kad grazių nebųna protingų...As kaip issimokęs pedagogu,bet mazai juo tedirbęs dėlsupuvusios sistem.ir bereiksmių reformų,senai sakiau,kad viena is didziausių blogybių ir dėl patycių,v.elgesio su mokytojais tam daro telf.Taip ir toliau veskit mazą Lietuvos lopinėlį į pazangą
Visi taip augom-be telefonų. Labai geras sprendimas
@Gitana Nebūtina prisiminti senus laikus. Anūkas mokosi Londone. Į mokyklą negalima neštis nei telefonų, nei išmanių laikrodžių, nei pinigų. Viskas po pamokų. Į mokyklą einama MOKYTIS. Dar koridoriuose ir kalbėtis draudžiama, tik kieme galima. Municipalinė mokykla. Ir jokie neišmanėliai nerėkauja apie davatkiškumą.
Pradinėse klasėse tikrai nereikalingi, tačiau vyresniokai, nuo 16, manau jau pakankamai sąmoningi, kad patys ir / arba pasitarę su tėvais nuspręstų, reikalingas jiems mobilus [mokykloje] ar ne.

P.S: manau, kad bet kokiu atveju, visi garsai ir net vibro funkcija, [mokykloje], turi būti išjungti.
@Vardas Mokykloj mokytis reikia
.p skrolint telegobe
@Mary ; pritariu.
@Vardas Turi spręsti mokykla. Kitaip jokių pokyčių nebus.
@manau ; [ugdymo įstaiga] nėra vergvaldžiai, [mokinys]-žmogus turi [teisę] gintis, užtikrinti savo saugumą visomis prieinamomis priemonėmis. Smurtautojų ir nusikaltėlių yra ir [mokyklose].
Taigi, jei JŪS nesate už vergovinę santvarką, tai susimąstykite, kas yra [mokykla], žmogus ir kas turi prigimtines [teises], kas ne.
Teisingai. Taip ir turi būti.
Da ji beprote ,ka ji sena šliure ten Širvintuose gryžt prie tarybu sajungos nori,žmones atsibuskit ka jus palaikot
@Slabodke tarybų sąjungoj mobiliakų nebuvo.
Matau tame ne vieną minusą
@Nesvarbu Teisingai, minusas yra tas, kad telefonus iki mokyklos atsineša. Telefonai turėtų būti paliekami namie, kad mokykla už juos nebūtų atsakinga

Skaitomiausios naujienos




Į viršų