Žagintojas kardinaliai pakeitė merginos gyvenimą

Buvusi studenčių bendruomenės narė Sara Bailey Nagorski ryžosi itin atvirai išpažinčiai. Ilgą laiką vietiniame Teksaso žurnale anonimiškai skaudžias istorijas rašiusi Sara nusprendė norinti savo patirtimi pasidalinti su kitais, taip bandydama padėti likimo nuskriaustiems.

6

Ji pasipasakojo, kad mokykloje buvo išprievartauta, o studijų laikais buvo užpulta dviejų studentų. Pasak jos, tai smarkiai pakeitė jos požiūrį į vyrus, meilę, todėl dabar save gali įsivaizduoti tik su žymiai vyresniais vyrais.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žagintojas kardinaliai pakeitė merginos gyvenimą: susitikinėju tik su žymiai vyresniais

Moteris savo širdgėlą išliejo ir knygoje „Sugar Baby“, kur ji detaliai paatviravo apie patirtą seksualinę prievartą. Vaikinas į jos gėrimą jai įmaišė miltelių, todėl ji neatsimena daug detalių. Vis dėlto ją nustebino žmonių komentarai, kad ji pati kalta dėl to, kas jai nutiko, nes buvo dar per jauna gerti.

Po metų, kai iškeliavo studijuoti Teksaso universitete, ji manė, kad jos gyvenimas pasikeis kardinaliai. Ji tapo palaikymo komandos šokėja, tačiau dėl praeities vengė studentams būdingų vakarėlių, nevartojo kvaišalų. Visgi vieną vakarą ją užpuolė du stiprūs vyrai, kurie jai grasino ginklu, kandžiojo.

REKLAMA

„Tuo metu supratau, kad nekenčiu sekso ir neturėjau jokio noro su kažkuo susitikinėti“, - mena mergina.

Viskas pasikeitė, kai Sara įsimylėjo savo 15 metų vyresnį mokytoją ir suprato, kad vyresnio amžiaus vyrai gali jai padėti išsikapstyti iš liūdesio liūno.

„Jis buvo kantrus, turėjo gyvenimo tikslą, mokėdavo už mūsų vakarienę“, - pasakoja moteris. Taip jos širdį dabar gali užkariauti tik vyresni mažiausiai 10, 20 metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų