tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvęs Lietuvos policijos generalinis komisaras ir buvęs Alytaus meras Vytautas Grigaravičius – ligoninėje. Šią žinią susisiekus naujienų portalo tv3.lt žurnalistams jis patvirtino pats.

Buvęs Lietuvos policijos generalinis komisaras ir buvęs Alytaus meras Vytautas Grigaravičius – ligoninėje. Šią žinią susisiekus naujienų portalo tv3.lt žurnalistams jis patvirtino pats.

REKLAMA

Vytautas Grigaravičius sako, kad šiuo metu esantis ligoninėje, kur laukia tyrimų atsakymų.

„Jaučiuosi gerai, jau pasveikau. Vakar darė širdies biopsiją bei tikrino kraujagyslių būklę. Laukiu rezultato ir važiuosiu namo, buvau peršalęs“, – teigia jis.

Vyras tikisi, kad gauti tyrimų rezultatai neparodys atmetimo reakcijos. Tačiau, jeigu tokia prognozė pasiteisins, anot jo, bus paskirtas gydymas vaistais.

Į ligoninę V. Grigaravičius pateko dėl peršalimo ligos, susijusios su plaučiais.

Teko persodinti širdį

Primename, kad 2020-aisiais metais V. Grigaravčius nuvyko į Kauną, kur vieno prekybos centro aikštelėje sukniubo ir atsibudo tik po 45 dienų.

REKLAMA

Iki Lemtingą 2020-ųjų rugsėjo dieną V. Grigaravičius nuvyko į Kauną, kur vieno prekybos centro aikštelėje sukniubo ir atsibudo tik po 45 dienų – iki tol sveikata nesiskundusį vyrą ištiko širdies smūgis.

REKLAMA

„Vedžiau aktyvų gyvenimo būdą, sportuodavau kiekvieną rytą, treniruotes darydavau. Jokio skausmo nebuvo, nei prakaito, nei baimės. Jokių įspėjamųjų ženklų. Tiesiog ėjau, pasidarė silpna ir atsijungiau. Pasirodo – buvo trombas ir jis užkimšo pagrindinę širdies aortą ir taip gavosi“, – naujienų portalui tv3.lt yra sakęs V. Grigaravičius.

Atsibudęs ligoninėje buvęs Lietuvos policijos generalinis komisaras pamatė, kad jį supa įvairiausi medicininiai aparatai ir suprato, kas įvyko. Po patirto infarkto atsigauti buvo sunku, nes teko mokytis gyventi iš naujo.

REKLAMA

„Buvo labai sudėtinga atsigauti, nes negalėjau pats atsisėsti, paimti šaukšto ir šakutės į rankas, atsistoti. Reikėjo visko mokytis iš naujo. Kairė koja dar neklausė. Buvo visokių tokių nuotykių, bet pamažu viskas pasidarė gerai“, – teigė pašnekovas.

Po to, kai sustiprėjo ligoninėje, V. Grigaravičius išvyko į reabilitaciją Kulautuvoje ir ten 21 dieną sportavo bei mokėsi vaikščioti, o iš ten jau stovėdamas savomis kojomis grįžo namo. Pusantrų metų buvęs policijos pareigūnas gyveno viltimi sulaukti širdies transplantacijos.

Sulaukus širdies donoro, V. Grigaravičiui buvo persodinta širdis. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Laikykis,žmogau,viskas bus gerai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų