Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Keptuvė (jei gera, kokybiška) – superinė
Keptuvė (jei gera, kokybiška) – superinė
Cha cha!
Kaip čia jums taip patinka šita komunistų šventė... Ir dar valstybė...pati skelbiasi atsisakiusi komunistų ideologijos, bet komunistų šventes garbina.
@Gintas Siaip tarptautine moters diena
@Gintas
Nekaišiok čia tų komunistų ne i temą
@Gintas Tai ne komunistų šventė,Kovo 8 oji yra tarptautinė moters diena
Namu seimininkei, kaip pati save ivertino seimoje, super dovana visiems!
Tai juk iš Marijampolės
Pritariu
Vyras tikrai netikes. Neromantiski vyrai isvis turetu buti kokioms emociskai neigalioms autistems skirti, nes jos vis tiek jausmu neturi, ziuri i viena taska, tai toks tikrai sueitu stuobrys. O sveikai ir jausmingai moteriai reikia romantisko ir demesingo vyro. Maziau est gamink, isvis negamink, tai tokiu durnu dovanu negausi. Jei vyras blogas ji butina keisti, kam tau toks, kokia cia meile, kazkoks medinis buratinas, net beskaitant noris ta keptuve uzvozti. Moters gyvenimas ir taip trumpas, tiek pareigu, karsint tevus reikia, tiek visko, o tiems kas, sedi po dabo isdrybe ir laukia visko gatavo. Feministes tegu dziaugiasi saltais vyrais, nes joms hormonai sutrike. Neromantiski vyrai isvis galetu gyventi vieni, ko jie prie moteru artinasi ir joms gyvenima gadina, kam jie isvis gyvenime reikalingi, gyvenimo atbrosai kazkokie, matomai isprotejusiu senmergiu uzauginti, kad tokie netike. Gerai, kad as tokiu nenormaliu vyru nezinau, nei pati toki vyra turiu. Jei man vyras tokia dovana padovanotu kovo 8d.tai zinotu, kad manes nebutu su juo ir is namu iskraustyciau atgal pas mamyte, bei ragus tikrai turetu, nes man visa gyvenima daugybe vyru siulosi.
@zmona Kas karvei uodega pakels.... Pačios būkit moteriškos ir žinokite ko vyrams reikia. Norint gauti reikia ir duoti.
@Nu jo As moteriska, cia feminstem ir buitinem bobom apie moteriskumus primink, toms jo reikia. Abipusiai viska duodam, tai nera ko skandalint. Bet temos autores vyras molis, su tokiu net nebuciau buvus, nes tik susipazinus pasakau ko tikiuosi is vyro, jei jis man to suteikti negali, tai tegu negaisina mano laiko. Kaip kai kurie vyrai nesupranta, kad jei neturi ka moterims pasiulyti, tai tegu buna su vyrais, ar pas plastekes eina normaliu moteru laiko nesvaiste. Jei as buciau vyras ir buciau neromantiskas, kazkoks autistas, tai suprasciau, kad man tik ranka tesviecia ir neiciau ieskot moteru. Labai paplites suaugusiuju vyru autizmas, daug vyru su psichikos sutrikimais LT, jei net i kariuomene nepraeina, nes testuose matosi, kad su psichika negerai, tai kam moteriai toks, kad vaikai paskui autistai ar kokie nesveiki i teva butu. Patinas turi but sveikas, o brokuotu pilnos pakampes, tegu juos pijones ir narkomanes renkasi.
@Zmona Dar visko bus gyvenime. Gal su tavim niekas nebus. Matai vyrai labiausiai nemėgsta fyfu susireiksminusiu ir karjerisciu.
@Zmona Jau jums reikia pasiūlyti? Ir susireikšmine. O tu pati bent turi ką vyrui pasiūlyti išskyrus save, nes tą frazę " save' jau nuvalkiota. Matyt neturi kad čia taip ardaisi. Ir patelė turi būti sveika bet kaip pastebėjau tokių kaip tu supermamyciu ir superzmonu vaikai ir būna tokie kaip pati sakai.
@Zmona Eilinė k... Nepavydziu tam vyrui kur tave pirko. Apskritai normalus vyrai į tokias kur pasako ko reiks rimtai nežiūri. Matyt radai locheli, bet žinok neilgam. Tuoj teks ieškoti kito bet nepamiršk kad sensti ir ateis laikas kai nei ragų negalėsi įstatyti.
@zmona Prirariu 100%!
@zmona
Iš kur toks žiaurus požiūris į autistiškus žmones. Na bet matosi jog nei išprusimo šiuo klausimu neturi, nei žinių - autistiški žmonės taip pat turi jausmus, tik juos reikia mokėti išreikšti. Jie tokie pat normalūs žmonės kaip ir mes, dauguma gyvena pilnavertišką gyvenimą ir net nepasakytum jog jiems yra deagnozuotas autizmas. Tad verčiau apmąstyk ką parašei - gaila man tokiu žmonių kaip tu - tokius vadinu dvasios nabagais.
@Eglė Nera ko ginti. Kai jus uzpuls autistas, o paskui teisme aiskins, kad pas ji autizmas ir jam viskas galima, tai manau, kad tada suprasite. Autistai yra pavojingi, jie smurtaujantis. Mokyklose kankina gyvunus,pas mus kaimynu berniukas su pripazintu autizmu kazin kiek gyvunu nukankino. Vyrai autistai skriaudzia zmonas, jos kencia ju saltuma, patycias. Nereikia idealizuoti. As nukentejau nuo tokiu zmoniu, tai net nesugalvociau pateisinti. Isiveskite i google suaugusiuju vyru autizmas, tai baisu, tokie kankina visus aplink save. Kiek autistu zudikais yra, tereik kriminaliniu istoriju paieskot.
@zmona Vajej,nenuleisk ,daugybe vyrubTau siulosi :D manau kad ne taip pasakiai - daugybe vyru noretu Tave galbut bang bang :D

Nereikia verki moterys . Ka duodi -ta ir gauni ;)
@zmona Matyt siūlosi. Su tokiom fyfom tik popadiniai gyvena. Karalienė atsirado.
Tos moterys yra tiesiog paprastai tariant naglos. Vienas dalykas, kodel jas tik sveikint turi visada visi, o vyrus kas sveikina? Tai kur cia lygybe, kad moterys lygesnes, taip gaunasi, o vaidina nuskriaustas. Antras dalykas, pilna gatvese moteru su Porsche, Audinem A7, S7, Q5 ar Q7, Bmw x-sais, kam jom tokiu masinu, bet kazkodel varineja, velgi cia jau daugiau nei lygybe, tikrai nenuskriaustos. Trecias dalykas - bent KAZKA padovanojo, plius ne gele, kuria ismes po savaites, o kazkoki naudinga daikta. Velgi nepatenkinta 'princese'. NUSILEISKIT b l ant zemes viena karta, jau seniai esat lygesnes, net ne lygios
Aš už keptuve, super vyras, o jei žmona priėmė, super žmona.
Tokių "molių" ilgai ieškoti nereikia...
@Aina Tokiu 'k u r v u' ilgai ieskoti nereikia, kurios nepatenkintos viskuo, bent kazka gavusios. Kiti nieko negauna. Masina tik gavusios apsidziaugia, ir dar ne bet kokia, o prabangia ar sportine
@Archis incelis nevykelis, tu beprotis, kad manai jog moteris keptuve turetu dziaugtis kovo8, visai paskutiniai sarabanai atsisuko. Moterys nori kvepalu, papuosalu. Toki suda, kaip keptuves, cia kaip wc popierius. perki kada reikia, kokia cia dar dovana.
@tu ka Tokią dieną užtenka gėlių.
Ar dabar jau dovanos jau visos uzsisakomos...juk ne vestuves ar gimtadienis...moterytes nusileiskit ant zemes...tulpes ir buckis...o gal jau kokio BMW tuoj uzsinoresit kovo 8tajai?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų