• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mes su žmona niekada nesimylėjome dažniau nei tris kartus per savaitę.

Mes su žmona niekada nesimylėjome dažniau nei tris kartus per savaitę.

REKLAMA

Net ir iki mums susituokiant seksas nebuvo labai svarbi mūsų santykių dalis, bet aš labai ją mylėjau, todėl į tai nekreipiau dėmesio. Bet kai prieš ketverius metus susituokėme, intymus gyvenimas visai išnyko. Nesimylime jau dvejus metus.

Šiuo metu turiu meilužę ir, tiesą sakant, nemanau, kad žmonai tai rūpėtų, net jei ji apie tai sužinotų. Tiesa ta, kad išbandžiau viską, ką galėjau, bandydamas sujaudinti savo žmoną ir nuteikti ją seksui, bet ji visada mane atstumdavo ir atsukdavo man nugarą.

Viskas baigėsi tuo, kad pradėjau masturbuotis kiekvieną vakarą – galvojau, kad pamačiusi, kaip jos noriu, ji atsisuks ir prie manęs prisijungs. Deja, taip nenutiko. Akivaizdu, kad ji su manimi mylėtis nenori, ir aš nieko daugiau negaliu padaryti.

Ji net nenori apie tai kalbėtis, bet žinau, kad tai nėra dėl kokios nors praeities traumos, nes santykių pradžioje apie tai kalbėdavomės, ir su seksu nebuvo jokių problemų. Savo meilužės aš nemyliu, bet ji man patinka ir man tiesiog reikia intymumo.

REKLAMA
REKLAMA

Taip gyventi ilgai negaliu. Ar manai, kad turėčiau bandyti įtikinti žmoną su manimi mylėtis, ar tiesiog nutraukti santuoką?

JANE ATSAKO: Akivaizdu, kad tavo žmona neturi stipraus libido, bet ar kada pagalvojai, kad gal ir ji turi meilužį? Tai paaiškintų, kodėl ji nustojo su tavimi mylėtis, nors ir nedažnai. Bet sutinku su tavimi – ilgai taip tęstis negali. Todėl nors jau bandei su ja pasikalbėti, manau, kad būtinai reikėtų pokalbį šia tema pradėti, rašoma dailystar.co.uk

REKLAMA

Neleisk jai išsisukti nuo temos. Reikalauk nuoširdaus pokalbio. Būk atviras ir pasakyk jai, kad jūsų santuoka pakibusi ant plauko ir kad tu nusipelnei žinoti, kaip tiksliai ji jaučiasi. Tu jau ilgą laiką dedi pastangas, todėl verta dar kartą stoti į šią akistatą ir pabandyti išgelbėti jūsų santuoką. Gali pasiūlyti apsilankyti pas sekso terapeutą. Jei ji atsisakys, tada turėtum kelti klausimą, ar jai yra svarbi jūsų santuoka.O jei ji užsisklęs ir kategoriškai atsisakys kalbėtis, bent jau žinosi, kad išbandei viską.

Nesmerkiu tavęs, kad susiradai meilužę, bet tai taip pat nėra teisinga. Išbandei viską, ką galėjai, norėdamas pataisyti santykius, bet tavo iš pažiūros frigidiškai žmonai, panašu, tai visai nerūpi. Akivaizdu, kad esi susirūpinęs dėl santuokos ateities, o tai jau yra daug daugiau, nei, regis, daro ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų