Vyras ir trys jo moterys: pas mus – jokio pavydo

Istorija kokių reta - Pietų Karolinoje (Jungtinės Valstijos) gyvenantis Joshas sutiko papasakoti apie  savo „meilės ir atvirumo“ pilnus santykius su trimis merginomis. Ir anot šio vyriškio ir jo trijų mylimųjų (Sarah, Alyssa ir Mary Ashley), gyvenimas negalėtų būti paprastesnis ir laimingesnis nei jų, rašo news.com.au.

Ši „šeimyna“ tvirtina, kad jie nenorėtų gyventi kitaip ir kad ne kiekvienas asmuo yra sutvertas gyventi tik su vienu partneriu ar partnere.

Joshas, kuris pirmiausiai ėmė draugauti su Sarah, netrukus sutiko Alyssa, kuri persikraustė gyventi kartu su pora. Netrukus prie jų prisijungė ir Mary Ashley, kuri vis dar gyvena atskirai.

„Žinojau, kad esu biseksuali, tad pagalvojau, kad galėčiau tai išbandyti“, - pasakoja Alyssa.

Jie pasakoja, kad kartu eina linksmintis ir apsipirkti, o pavydas jų tikrai nekankina.

Anot Josho ir jo merginų, kiekvienas iš jų keturių į santykius įneša stiprybės, kurios galbūt trūksta kitiems. Jie tvirtina, kad galima mylėti skirtingus aspektus skirtinguose asmenybėse ir tuomet „niekas niekada neliūdi“. Jie taip pat sutaria, kad santykius kiekvienas papildo skirtingais dalykais.

Josho teigimu, jų santykiai klesti todėl, kad kiekvienas juose dalyvaujantis nori, kad viskas vystytųsi ir būtų būtent taip, o ne kitaip.

Ir svariausia – santykių dalyviai tvirtina, kad pas juos nebūna jokių pavydo scenų.

„Neteisinga bandyti gauti viską, ko tau reikia, iš vieno asmens“, - sako Sarah.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų