Vyrą palaidojusi žmona nebegali tylėti: visų žmonių meldžia tik vieno

Sugniuždyta sveiko jauno vyro, kuris mirė nuo koronaviruso, nors „laikėsi visų taisyklių“, sužadėtinė ragina žmones į pandemiją žiūrėti rimtai.

Samas Akadi susirgęs COVID–19 buvo išvežtas į ligoninę dėl kvėpavimo sutrikimų, bet jo būklė sparčiai blogėjo – vyras buvo perkeltas į intensyvią terapiją, tačiau penktadienį mirė. Sveikam 32 metų amžiaus vyrui pirmieji ligos simptomai pasireiškė sausio 7 dieną, o kitą dieną jis sulaukė teigiamo koronaviruso testo rezultato. Netrukus po to jo būklė ėmė sparčiai blogėti.

Samo partnerė Amy Skallist (31) pasakoja, kad prieš eidamas darytis testo jis ėmė kosėti, pakilo temperatūra, krėtė drebulys. Vyras izoliavosi savo kambaryje, bet jautėsi vis prasčiau, todėl Amy iškvietė greitąją. Atsidūręs ligoninėje jis greitai buvo prijungtas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos, tada jam buvo dirbtinai sukelta koma – vyras su liga kovojo vienas, dėl viruso pavojaus šalia jo negalėjo būti jo šeimos nariai.

Bromlyje, Pietryčių Londone gyvenanti Amy, dabar viena auginsianti poros sūnų Isaacą, kuriam treji, maldauja žmonių laikytis taisyklių, nes „niekada nežinai, kas gali atsitikti“. „Daily Mail“ ji sakė: „Man atrodo, kad tai – baisiausias kiekvieno žmogaus košmaras. Jei žmonės nepradės laikytis taisyklių, pandemija nesustos ir daug daugiau žmonių liks sugniuždyti, praradę artimuosius.“

Gedinti moteris pasakoja, kad su Samu kartu buvo jau 15 metų – abu jie dirbo iš namų ir prieš užsikrėsdamas virusu jis buvo išėjęs tik į vaistinę ir degalinę. Didžiąją dalį laiko, kurį Samas praleido ligoninėje, ji negalėjo būti su juo, bet prieš vyrui mirštant medikai jai leido ateiti jo aplankyti, rašoma mirror.co.uk.

„Matėsi, kad gydytojai ir slaugytojai buvo labai pavargę. Samas nebuvo vienintelis tą dieną skyriuje miręs žmogus. Jei esate iš tų, kurie atmestinai žiūri į viruso keliamą pavojų, nieko nesuprasite, kol galiausiai tas šalia mirštančiojo prie ligoninės lovos sėdintis žmogus arba pats mirštantysis nebūsite jūs.“

Taip pat ir Amy bei jos sūnui patvirtinti teigiami koronaviruso testai, nors jiems nepasireiškė jokie simptomai. Moteris sako, kad jos mažas sūnelis dar per mažas suprasti, kas atsitiko, todėl vis klausia, kada grįš tėtis.


Rašyti komentarą...
T
Tėvas
2021-01-27 06:05:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip nebūtų savo bėdų mažai,kam rašinėti iš viso pasaulio bėdas?!Ar čia jums toks įsakymas ,iš ryto ,nuteikti žmonės stresui ir baimei! Debilai!
Atsakyti
-46

L
Lietuvis
2021-01-27 04:55:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Virusas padalins visus žmones i gyvuosius ir mirusius. Kam genetiškai lemta gyventi tie gyvens ir nešios savyje ir šį virusą. Kiti mirs. Kiti kaip gaila pergreit mirs. Liks tik šio viruso mylimi žmones . Kurie išmoks sugyventi su virusu. Išmoks taktikos ir strategijos kaip gyventi su virusu. Va skaiciau jau rašo labai ivairiu strategiju ir taktiku kaip gyvent su virusu. Vienodu taktiku tikriausiai nesigaus. Kiekvienas kad išlikt kurs savus budus. Valdziu pastangos padeti visiems pradeda išsisemti. Kiekvienas liks su virusu vienas pats. Akis i aki su virusiniu ginklu. Žudanciu pagal genetika žmoniu . Igimta genetika ir taktiniai sugebejimai sugyvent su virusu pades išlikti. Galima teigti kad susidureme su dirbtini intelekta turiciu virusiniu ginklu. Kova truks daug metu. Greičiausiai jau visa laika kol bus žmoniu. Ir gyvunu. Kol bus gyvu. Paciam man tikriausiai pavyksta sugyvent su virusu. Jo faktiškai išvis nesisaugojau. Pirmas susitikimas buvo nekoks. Toliau vis lengvesni. Daug nesisaugant virusas puola kai sumžeja antikuniu. Jei pakartotinai užpuola kol antikuniu daug gali ir nepastebeti kad buvai vel užpultas viruso. O antikuniu vel padaugeja. Matyt laiku vis apsikresti ar laiku vis vakcinuotis bus islikimo taktikos pagrindas. Visa laika palaikyti antikuniu tinkama gamyba savyje. Uzsikretimais arba vakcinavimusi tinkamu laiku . ne per uždelstai ir tikriausiai neprisigaudant per didelio kiekio viruso. Tai yra gyvent lyg nebutu karantino ir neperdaug saugantis. . O kai sumažeja antikuniu virusas butinai puls
Atsakyti
-20

E
Elita
2021-01-27 07:27:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kam daugiau nurasyt ,juk nepasakys kad oras uzterstas tiek kad nebeapsaugos nei maskes reiketu dujokaukiu ,juk mes nezinom ka i ora ismeta ,kokius ginklus pratibu metu imituodami kara susprogdyna ,tiesa viena pas juos korona ,nera plauciu uzdegimu ,plauciu vezio ,stemples vezio ,juk dabar kosi beveik kas antras zmogus nes bronhai jau pas vaikucius pazeisti o juk orui apinasrio neuzdesi
Atsakyti
-23

SKAITYTI KOMENTARUS (66)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų