Rašyti komentarą...
nenormalūs.
Žmonės bijo žiurkių nuodų, bet alkoholis pavojingesnis.
@BLAIVININKAS Geriau jau vartotum alkoholį negu žiurkių nuodus. Užuojauta tau žmogau.
@BLAIVININKAS Gal tu "blaivininke" apkabink tu žiurkių nuadų, tada nebus kam rašinėti kvailiausių sapalionių
Taigi kovojome už vaikų teisę ir laisvę, prieš pareigas ir atsakomybę. Ką pasėjom, tą ir pjaunam. Toliau saugokime ir ginkime vaikus nuo pareigų, atsakomybės, bus "dar gražiau".
@Senis pablūdo… pamenu mano laikais parduotuvėse nebuvo dėmių išėmėjo viską išuostydavo. Tada visiškas ubagynas buvo. Dabar žiurknuodžius rūko. Juk ne iš gero gyvenimo. Reikia didesnes pašalpas mokėti.
Ksd vaikai svaiginasi tai tikrai blogai,bet jeigu legalizuos narkotikus bus dar blogiau.Svaiginsis tais jau legaliais užaugs sukurs šeimas ir gimdys vaikus.Bet kokie jie gims atsilikelisi,nors tokius lengviau valdyti,nes nesipriešins jokiai valdžiai
@Bobule JAV nepanašu kad butu atsilikusi, beveik visos planetos pinigai ten teka...
@Bobule Marazmatike niekas nesiruosia legalizuoti išsiaiškink dekriminalizuoti zodzio reikšmę prietranka
@A Kaip tai nesiruošia? Dar ir kaip ruošiasi, tik dekriminalizavimas yra pirmas žingsnis legalizavimo link. Kam save apgaudinėji? PEDOpartija PEDOpatriarchas
@. o kiek žingnių viso yra? Išlįsk iš krūmų valstieti.
Nebeduokit ped0 partijai idėjų legalizuot ir šituos!!
@Atsargiai Nekalbėk su anuo pasauliu,o ką tu vartoji.Pedu partijos kaip tokios nėra.O idėja buvo ,Laisvės partijos,Olandijoje dauk metų lengvi narkotikai legalizuoti,gyvenau ten 5m.Vaikus reikia šviesti ,aiškinti,nebūtu vaikai iš smalsumo pabando.
@Iš Kauno Kaip tai nėra PEDOpartijo? Yra ir pati tikriausia dar kartais tėvynės sąjunga vadinasi. Na o naujausiios naujienos iš Nyderlandų ir tos, kad valdžia raukia žolės vartojimą Amsterdamo raudonųjų žibintų kvartale.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų